Skip to content

Iš policijos suvestinių

MI informacija

Vagystė

Lapkričio 16 d., apie 10 val., pastebėta, kad iš dviejų traktorių, stovėjusių Linkmenų sen., pavogta apie 200 litrų žymėto dyzelinio kuro. Žala – 638 litai.

Apgavo?

Dar gegužės 13 d. 48-erių moteris iš bendrovės užsisakė dvi paletes briketų. Įstaigos vadybininkas informavo, kad prekių pristatyto terminas yra nuo rugsėjo 1 iki lapkričio 1 d., tačiau iki šiol užsakytų prekių pranešėja negavo. Žala – 791,21 Lt.

Promilės

Lapkričio 15 d. Ignalinoje neblaivus 34-erių R. K. (0.66 prom.), vairuodamas automobilį, apgadino du kitus automobilius. Surašytas protokolas.

Kvaišalai

Lapkričio 13 d., apie 21.50 val., Dūkšte sustabdytas automobilis, kuriame ant galinės sėdynės važiavo 33-ejų vyriškis, registruotas Visagino sav. Įtarta, kad jis buvo apsvaigęs nuo narkotinių ar psichotropinių medžiagų. Pristačius jį į Visagino PK bei atlikus asmens ir daiktų apžiūrą, rastas folijos lankstinukas su šviesiais milteliais, kaip įtariama, narkotine ar psichotropine medžiaga. Vyras uždarytas į areštinę.

Mirtys
Lapkričio 13 d. Ignalinos sen. savo namuose rastas miręs 55-erių vyras, o lapkričio 14 d. savo bute Didžiasalyje – 67-erių metų vyras. Rajono PK pradėti ikiteisminiai tyrimai mirčių priežastims nustatyti.

Koją pakišo godumas

Aplinkosaugininkams Svirkų ežere įkliuvo žvejojęs vyras, nepaisęs nustatytų lydekų žvejybos apribojimų. Iš valties su spiningu jis pagavo 13 lydekų, nors leidžiama pasiimti tik 5. Pažeidėjo gamtai padaryta žala siekia 4000 Lt. Jam taip pat gresia piniginė bauda ir pažeidimo padarymo priemonių bei įrankių konfiskavimas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje