Skip to content

Ketvirtoji ignaliniečių pergalė

 

Praėjusį penktadienį „Ignalinos“ krepšininkai namuose žaidė penktąsias LKL rungtynes su Jonavos SK krepšininkais. Jie iki šiol buvo laimėję tik vienerias rungtynes, o ignaliniečių sąskaitoje buvo jau trys pergalės.

Jaunieji jonaviečiai rungtynes pradėjo energingai nusiteikę, veržliomis ir rezultatyviomis atakomis. Aikštės šeimininkai gynėsi neatidžiai ir vienu metu svečiams leido įgyti net 10 taškų pranašumą. Tačiau tokia netvarka tęsėsi neilgai, po taiklių Tomo Gasparavičiaus, Justo Narušio, Ugniaus Lunecko ir Manto Kibildžio metimų atsilikimas buvo likviduotas ir pirmasis kėlinys baigėsi taikiai – 20:20.

Po pertraukėlės aikštės šeimininkai žaidimo iniciatyvą perėmė į savo rankas, kėlinį užtikrintai laimėdami rezultatu 26:14. Ir po ilgosios pertraukos vilčių laimėti nepaliko, iškovodami ketvirtąją pergalę 93:67 (20:20, 26:14, 23:17, 24:16).

Šįkart daugiausia taškų komandai pelnė M. Kibildis – 21, T. Gasparavičius (20), U. Luneckas (19), J. Narušis (17).

Turnyrinėje lentelėje, nepralaimėjusi nė vienerių rungtynių, tebepirmauja Pabradės „TTS–Telesfera“, antrą ir trečią vietas užima Marijampolės „Sūduva“ ir „Ignalina“, pasiekusios po keturias pergales. Ateinantį savaitgalį mūsiškiai žais Kaune, o namuose šeštadienį susitiks su pogrupio lyderiais pabradiškiais. Šiose rungtynėse mūsų komandoje debiutuos buvęs ilgametis Vilniaus „Sakalų“ komandos 200 cm ūgio 41-erių centro puolėjas Rolandas Matulis. Prieš 20 metų krepšininko karjerą jis pradėjo būtent Ignalinoje.

Prieš dvejus metus  subyrėjus „Sakalams“, R. Matulis vieną sezoną praleido RKL A divizione rungtyniaujančio Tauragės krepšinio klubo gretose ir su juo prasibrovė iki pat finalo. Jame Tauragės ekipa pralaimėjo Raseinių „Rasams“. Praėjusiame sezone aukštaūgis sužaidė 20 rungtynių, per kurias vidutiniškai pelnė po 9,5 taško ir atkovodavo po 5,1 kamuolio.

„Sakalų“ komandos simboliu vadintas R. Matulis kone dvidešimtmetį, nuo 1994 m., vilkėjo legendinės sostinės komandos marškinėlius. Krepšinio veteranas 2012–2013 m. sezone LKL vidutiniškai pelnydavo po 7,3 taško ir atkovodavo po 4,6 kamuolio.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje