Skip to content

Pagerintas 35 metus gyvavęs rekordas

MI informacija

Lapkričio 21–22 d. Anykščiuose vyko Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybos, kuriose dalyvavo ne tik stipriausi Lietuvos plaukikai, bet ir nacionalinė Baltarusijos plaukimo rinktinė. Tiek Lietuvos, tiek Baltarusijos geriausiems plaukikams tai buvo paskutinės varžybos prieš gruodžio 3–7 d. Dohoje (Kataras) vyksiantį Pasaulio plaukimo čempionatą 25 m baseine.

Puikiai Anykščiuose startavo mūsų perspektyvus jaunasis plaukikas Erikas Kapočius. Keturiolikmetis ignalinietis gerino ne tik savo asmeninius ir rajono rekordus, bet sugebėjo pagerinti net 35-erius metus gyvavusį Lietuvos berniukų iki 15 metų rekordą sunkioje, 400 m kompleksiniu plaukimu, rungtyje (rezultatas 4 min. 50,01 sek.). Ankstesnis rekordas nuo 1979 m. priklausė kauniečiui K. Makauskui ir buvo lygus 4 min. 51,13 sek.

Eriko rekordas – dar vienas aukštas Ignalinos plaukikų pasiekimas. Ignalinoje plaukimas gyvuoja dar tik devinti metai, bet čia jau išugdytos dvi aukšto lygio plaukikės – Lietuvos plaukimo sporto meistrė ir čempionė Dovilė Mikoliūnaitė bei vasaros jaunimo olimpinio festivalio dalyvė Sara Aškinytė.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje