Skip to content

Iš policijos suvestinių

MI informacija

Klastotė

Lapkričio 25 d. VĮ „Regitra“ Utenos filialo Ignalinos grupės vyresnysis specialistas pranešė, kad į įmonę kreipėsi 62-ejų S. Š., kuris ketino įregistruoti savadarbę priekabą su identifikavimo numerio klastojimo požymiais – įvirintu identifikavimo numeriu. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gaisrai

Lapkričio 24 d., 10.27 val., Ignalinoje, Atgimimo g., dūmai ėmė rūkti iš ūkinio pastato, esančio prie daugiabučio namo. Atvykę ugniagesiai sandėliuke kilusį dūmą surado jau užgesintą pačių gyventojų. Išdegė ir išardyta 2 m2 grindų. Gaisro priežastis – neatsargus elgesys su ugnimi. Vienas namo gyventojas į sandėliuką išnešė… žarijas.
Tą pačią dieną, apie 18.22 val., ugniagesiai iškviesti į Prūčių kaimą (Rimšės sen.). Ten atvira liepsna degė pirtis (sauna). Sudegė pirties šiferio stogas, išdegė vidus. Įvykis tiriamas.

Smurtas

Lapkričio 25 d. Strigailiškyje namuose, 39-erių E. P. sumušė savo 63-ejų mamą ir iš namų pasišalino. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Mirtis
Lapkričio 25 d. Ignalinoje, namuose Laisvės g., rastas negyvas 25-erių vyras. Rajono PK pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje