Skip to content

Treneris Eugenijus – geriausiųjų dešimtuke

MI informacija

Lapkričio 29, 30 d. vyko atvirasis 2014 m. Lietuvos veteranų plaukimo čempionatas. Šios varžybos 50 m baseine kasmet Lietuvoje vykdomos jau 10 metų. Pirmasis čempionatas 2005 m. vyko Alytuje, 2006–2007 m. – Elektrėnuose, 2008–2013 m. – Alytuje, o šiemet pirmą kartą – moderniame Kauno plaukimo centro baseine. Džiugu, kad varžybų dalyvių skaičius kasmet auga, o šiemet čempionate dalyvavo 246 sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Ukrainos, Baltarusijos. Dalyvių amžius – nuo 25 metų ir vyresni. Vyriausi varžybų dalyviai buvo Danutė Banytė (81-eri metai), Vladas Vimbaras (87) ir Zigmas Polinauskas (89). Šiame veteranų čempionate dalyvauja ir Ignalinos plaukimo klubo treneris Eugenijus Rakitinas. Tarp gausybės dalyvių TOP 10  jis šiemet šeštas.

Jau tapo tradicija varžybas pradėti 50 m laisvuoju stiliumi neįgaliesiems. Varžybų programoje vyko 32 individualios rungtys (po 16 rungčių vyrams ir moterims) bei estafetiniai plaukimai 4×50 m kombinuota estafetė ir 4×50 m laisvuoju stiliumi moterims ir vyrams. 800 m laisvuoju stiliumi rungtyje startavo 27 vyrai ir 7 moterys.

Visiems varžybų dalyviams buvo įteikti sertifikatai ir atminimo marškinėliai. Amžiaus grupių nugalėtojai apdovanoti medaliais. TOP 10 nugalėtojai išaiškinti pagal surinktų taškų sumą 3 nuotoliuose. Jiems įteikti atminimo prizai.

Lietuvos plaukikai varžybų metu įvairiose rungtyse ir skirtingose amžiaus grupėse pagerino 41 Lietuvos rekordą.

Ir nors veteranų čempionato vykdymas kasmet yra rimtas iššūkis organizatoriams ir teisėjų brigadai, varžybose netrūko emocijų, draugystės, supratimo bei garbingo rungtyniavimo dvasios.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here