Skip to content

Padovanokime Ignalinos beglobiams gyvūnams šiltesnį ir sotesnį gyvenimą!

MI informacija

Artėja didžiosios metų šventės. Visi skubam, lekiam, perkam dovanėles draugams ir artimiesiems. Vieni laukiam Kalėdų senelio, kiti Kalėdų seneliais tampame. Šv. Kalėdos turbūt nė vieno žmogaus nepalieka abejingu. Kiekvienas iš mūsų susimąstome apie nuveiktus darbus, apie praeinančius ir ateinančius metus. Dažnas iš mūsų dalinamės gerumu su artimaisiais, su sergančiais ar savimi pasirūpinti negalinčiais žmonėmis. Vienas kitas pagalvojame ir apie lauke šąlančius, badaujančius, prieglobsčio ar šiltesnės pastogės ieškančius gyvūnėlius… 

Taip norisi tikėti Kalėdų stebuklais… 

Taip norisi prisibelsti į Jūsų geras širdis, kad nepraeitumėte pro šalį, kad atrastumėte kamputį savo namuose, savo širdyje beglobiui gyvūnui! 

Padėti gyvūnams galite ir pervesdami auką į žemiau nurodytą sąskaitą. Už surinktus pinigėlius planuojame pirmiausiasterilizuoti miesto kates, taip pat turime įsigyti specialios įrangos laukiniams gyvūnams, kad saugiai galima būtų transportuoti į veterinarijos kliniką, t. y. suspaudimo narvas, transportavimo narveliai, graibštas ir pan.

Todėl labai prašau Jūsų prisidėti prie savo ar net ir ne savo miesto, o tiesiog prie gyvūnėlių gerovės. 

VšĮ „Šlapia nosytė“ turi paramos gavėjo statusą.

Įm. kodas: 303433383

Banko sąskaita paramai gyvūnams:

AB „Swedbank“, bankas

LT437300010141236714

Kontaktai:

Daiva Vasiliauskienė, 8 678 81833

daiva751110@gmail.com

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here