Skip to content

Pasikeitimai Ignalinos rajono ligoninėje

Lina KOVALEVSKIENĖ (www.ignalina.lt)

Ignalinos rajono ligoninėje gruodžio 9 d. apsilankę savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis ir savivaldybės administracijos direktorius Rimantas Mačys pasveikino Drąsuolę Jatulienę, paskirtą laikinai eiti VšĮ Ignalinos rajono ligoninės vyriausiojo gydytojo pareigas. Anksčiau šiose pareigose dirbęs Stanislovas Olševskis savivaldybės administracijos direktoriaus 2014 m. gruodžio 3 d. įsakymu P3-116, nuo gruodžio 5 d. buvo atleistas savo prašymu (2014 m. lapkričio 25 d. jam buvo skirta drausminė nuobauda už netinkamą pareigų vykdymą).

D. Jatulienė ilgą laiką buvo dirbusi rajono ligoninės finansininke, vėliau – privačios klinikos vadove. Meras  D. Jatulienei dėkojo, kad ji tokiu sunkiu ligoninei metu sutiko imtis atsakomybės ir linkėjo ryžto bei kolektyvo palaikymo sprendžiant užsitęsusią administracinę krizę. Savivaldybės vadovas patarė greičiau užmiršti buvusius nemalonumus, nesivelti į praeities intrigas, o tiesiog optimistiškai nusiteikus eiti į priekį, nes planų ir darbų ligoninėje tikrai daug. 

D. Jatulienė savivaldybės vadovams dėkojo už pasitikėjimą ir sakė tikinti, jog drauge su kolektyvu pavyks įstaigoje įvesti finasinę tvarką, išspręsti dėl įvairių pažeidimų ir aplaidumo atsiradusias problemas bei sukurti gerą atmosferą. Naująją laikinąją vadovę susirinkusio kolektyvo vardu taip pat pasveikino pereinamuoju laikotarpiu vyriausiojo gydytojo pareigas ėjusi gydytoja Dalia Zigmantienė. Ji sakė džiaugiasi, kad pagaliau ligoninėje baigėsi tikrai nemalonus periodas ir vadovei linkėjo stiprybės.

Savivaldybės ir ligoninės vadovai aptarė dabartinę situaciją ir įstaigos ateities perspekttyvas. Vėliau buvo apžiūrėtas ligoninės patalpose baigiamas įrengti reabilitacijos centras. Čia be jau veikiančių mineralinio vandens masažinių vonių, gydymo parafinu ir vulkaniniu purvu, jau įrengtas druskų kambarys, masažų ir treniruoklių patalpos, įsigyta prietaisų magneto, mikrobangų terapijai ir kt.  Remonto darbai visose patalpose baigti, tačiau dar nesutvarkyta visa reikalinga medicinė ir kita įranga. Artimiausiu metu bus planuojamas reabilitacijos centro atidarymas ir naujų paslaugų pristatymas gyventojams. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here