Skip to content

Meras kviečia pasivaišinti „Maltiečių sriuba“

MI informacija

„Ignalinoje nemaža dalis gyventojų yra pensinio amžiaus, todėl puikiai suprantame maltiečių teikiamos pagalbos seniems žmonėms reikalingumą. Mūsų mieste Maltos ordino pagalbos tarnybos savanoriai nuolatos rūpinasi dešimtimis vienišų senelių, atveža jiems karštos sriubos, kurią padeda pagaminti savivaldybės mokyklų valgyklos, taip pat kitų maisto produktų, skiria savo dėmesį. Džiugu, kad nemažai darbų atliekame kartu. Mūsų mieste žmonės skurdo problemą supranta ir jau daug metų padeda tuo, kuo gali. Kviečiu žmones prisidėti prie šios akcijos kiek kas gali, nes kiekviena, nors ir nedidelė auka yra svarbi ir reikalinga “, – teigia Ignalinos meras Henrikas Šiaudinis.

Gruodžio 18 d. nuo ryto Laisvės aikštėje maltiečiams virs ir dalins sriubą, skatindami paremti iniciatyvą ir atkreipti dėmesį į sunkiai gyvenančių senų žmonių situaciją. Kiekvienas geros valios žmogus jau dabar gali prisidėti prie akcijos „Maltiečių sriuba 2014“, skambindamas arba siųsdamas žinutę trumpaisiais numeriais: 1416 (auka – 2 Lt), 1417 (auka – 5 Lt), 1418 (auka – 10 Lt). Daugiau informacijos www.maltieciai.lt

Už žmonių suaukotus pinigus MOPT savanoriai kiekvieną dieną aplanko ir atveža karšto maisto pamirštiems, dažnai neturintiems ko pavalgyti ir savimi negalinčiais pasirūpinti seneliams. Maltiečiai visoje Lietuvoje globoja 2000 senelių, beveik 450 jų kasdien vežamas karštas maistas.

Maltos ordinas (MO) – seniausia humanitarinės pagalbos organizacija pasaulyje, įkurta daugiau kaip prieš 900 m. Jeruzalėje. Šiuo metu MO vykdo pagalbos projektus 120-yje pasaulio šalių. Daugiau kaip 80 tūkst. MO savanorių visame pasaulyje teikia pagalbą 5 mln. skurstančių bei ligonių, taip pat – nukentėjusiems nuo karo, gamtos katastrofų ar stichinių nelaimių.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here