Skip to content

Dar vienas Eriko Kapočiaus rekordas

MI informacija

Gruodžio 18–20 d. Anykščiuose, 25 m baseine, vyko Lietuvos plaukimo čempionatas. Čia dalyvauja ir stipriausi Lietuvos plaukikai: Rūta Meilutytė, Giedrius Titenis ir Danas Rapšys.

Pirmą varžybų dieną panevėžietis Danas Rapšys pagerino Lietuvos rekordą 200 m laisvuoju stiliumi rungtyje (rezultatas 1 min. 44,19 sek.). Anksčiau rekordas priklausė Sauliui Binevičiui ir buvo pasiektas 2003 m.

Bet tai nebuvo vienintelis rekordas, kuris pagerintas pirmąją čempionato dieną. Neseniai pagerinęs 35-erius metus gyvavusį Lietuvos vaikinų iki 15 metų rekordą 400 m kompleksiniu plaukimu, ignalinietis Erikas Kapočius dar kartą bandė tai padaryti. Įspūdingai plaukęs Erikas savo, o tuo pačiu ir Lietuvos berniukų iki 15 metų, rekordą sugebėjo pagerinti net 6,5 sekundės (rezultatas 4 min. 43,42 sek.), kaip lygus su lygiais jis kovojo su daug vyresniais plaukikais ir iškovojo aukštą 6-ąją vietą tarp 18 dalyvių.

Puikiai Erikas pasirodė ir antrąją bei trečiąją varžybų dienomis. Jis sugebėjo patekti į B finalinius plaukimus 200 m krūtine ir 200 m kompleksiniu plaukimu ir užėmė 8 ir 9 vietas. Iš viso Erikas sugebėjo pagerinti net 9 savo asmeninius ir mūsų rajono rekordus. Šie aukšto lygio rezultatai sustiprino mūsų jaunojo plaukiko pozicijas kovojant dėl kelialapio į 2015 m Europos jaunimo olimpinį festivalį Tbilisyje (Gruzija).

Dar vienas rajono rekordas buvo pagerintas 50 m laisvuoju stiliumi distancijoje. Jį pagerino Mantas Laguckas (rezultatas 24,75 sek.). Su šiuo rezultatu Mantas užėmė 22 vietą tarp 71 dalyvio.

 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Reklama ir skelbimai svetainėje