Skip to content

Dar vienas Eriko Kapočiaus rekordas

MI informacija

Gruodžio 18–20 d. Anykščiuose, 25 m baseine, vyko Lietuvos plaukimo čempionatas. Čia dalyvauja ir stipriausi Lietuvos plaukikai: Rūta Meilutytė, Giedrius Titenis ir Danas Rapšys.

Pirmą varžybų dieną panevėžietis Danas Rapšys pagerino Lietuvos rekordą 200 m laisvuoju stiliumi rungtyje (rezultatas 1 min. 44,19 sek.). Anksčiau rekordas priklausė Sauliui Binevičiui ir buvo pasiektas 2003 m.

Bet tai nebuvo vienintelis rekordas, kuris pagerintas pirmąją čempionato dieną. Neseniai pagerinęs 35-erius metus gyvavusį Lietuvos vaikinų iki 15 metų rekordą 400 m kompleksiniu plaukimu, ignalinietis Erikas Kapočius dar kartą bandė tai padaryti. Įspūdingai plaukęs Erikas savo, o tuo pačiu ir Lietuvos berniukų iki 15 metų, rekordą sugebėjo pagerinti net 6,5 sekundės (rezultatas 4 min. 43,42 sek.), kaip lygus su lygiais jis kovojo su daug vyresniais plaukikais ir iškovojo aukštą 6-ąją vietą tarp 18 dalyvių.

Puikiai Erikas pasirodė ir antrąją bei trečiąją varžybų dienomis. Jis sugebėjo patekti į B finalinius plaukimus 200 m krūtine ir 200 m kompleksiniu plaukimu ir užėmė 8 ir 9 vietas. Iš viso Erikas sugebėjo pagerinti net 9 savo asmeninius ir mūsų rajono rekordus. Šie aukšto lygio rezultatai sustiprino mūsų jaunojo plaukiko pozicijas kovojant dėl kelialapio į 2015 m Europos jaunimo olimpinį festivalį Tbilisyje (Gruzija).

Dar vienas rajono rekordas buvo pagerintas 50 m laisvuoju stiliumi distancijoje. Jį pagerino Mantas Laguckas (rezultatas 24,75 sek.). Su šiuo rezultatu Mantas užėmė 22 vietą tarp 71 dalyvio.

 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje