Skip to content

Iš įvykių suvestinių

MI informacija

Plėšimas

Gruodžio 26 d., apie 1 val., Ignalinoje, Turistų ir Aukštaičių gatvių sankryžoje, nepažįstamas jaunuolis panaudojo fizinį smurtą prieš 21-erių jaunuolį ir pagrobė jo striukę, kurioje buvo piniginė su pinigais (apie 60 Lt) bei įvairūs dokumentai. Nuostolis – 190 Lt. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

Atbulom važiuot nemokam

Gruodžio 22 d., apie 17.45 val., Ignalinoje, Ryto g., 57-erių vyriškis, važiuodamas atbuline eiga, su savo automobiliu atsitrenkė į stovintį policijos tarnybinį automobilį, pažymėtą skiriamaisiais ženklais, ir apgadino priekines vairuotojo dureles. Įvykio metu žmonės nenukentėjo.

Vandalai

Gruodžio 27 d., apie 12 val., 49-erių moteris, atvykusi į savo sodybą Mielagėnų sen., rado išdaužtą langą, o viduje išmėtytus namų apyvokos daiktus, sulaužytus baldus, sudaužytus indus, nutrauktus elektros instaliacijos laidus. Nuostolis tikslinamas.

Smurtas

Gruodžio 22 d., apie 18 val., namuose Vidiškių sen., 19-metis sugyventinis, naudojo fizinį smurtą prieš 23-ejų savo draugę. Įtariamasis sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

Gruodžio 26 d., apie 4 val., namuose Vidiškių sen., kilus žodiniam konfliktui su neblaiviu 45-erių tėvu (1,70 prom.), pastarasis dukart kumščiu trenkė 20-mečiui sūnui į veidą. Įtariamasis sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

Dingo be žinios

Gruodžio 22 d. 49-erių moteris pareiškė, kad nuo gruodžio 15 d., 16 val., be žinios dingo 25-erių sūnus, gyv. Ignalinoje.

Dar vienas

Rimšės seniūnijos miške nugaišusiam šernui patvirtinta afrikinio kiaulių maro (AKM) diagnozė. Ši teritorija jau patenka į VMVT nustatytą buferinę AKM zoną, todėl papildomos stebėsenos ar ribojimo priemonės nebus taikomos. Pasak rajono VMVT viršininko Laimučio Ragaišio, nuo šių metų pradžios Lietuvoje nustatytas 41 AKM atvejis laukinėje faunoje ir 6 – kiaulių ūkiuose.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje