Skip to content

Iš Latvijos – su šešiais visų spalvų medaliais

Kol Lietuvos žiemos sporto centre Ignalinoje dar nebaigta įrengti šaudykla, Lietuvos biatlono pirmasis žiemos čempionatas, kaip ir pernai, vyko Latvijoje, Madonos miesto sporto bazėje. Ten dvi dienas varžėsi ne tik stipriausi Lietuvos, bet ir Latvijos šaudantys slidininkai. Sėkmingai latvių trasose rungėsi ir Ignalinos KSC biatlono trenerių auklėtiniai.

Pirmąją sprinto varžybų dieną tarp ignaliniečių vyresniojo amžiaus vaikinų geriausiai sekėsi Karoliui Paukštei, laimėjusiam 7 km lenktynes ir nė karto nesuklydusiam šaudykloje. Aukso medalį tokiame pat nuotolyje laimėjo ir dvejais metais jaunesnis Dainius Bielinis.

Tarp merginų antrąją vietą iškovojo Raminta Dindaitė.

Kitą dieną, kai vyko masinis biatlonininkų startas, aukso medalį iškovojo mūsų olimpietis Tomas Kaukėnas, kuris 12 km distancijoje nors šaudykloje ir suklydo 7 kartus, bet aplenkė savo pagrindinį persekiotoją Roką Suslavičių, SK „Vilimeksas“. 10 km lenktynėse bronzos medalį pelnė Lukas Čepulis, kuris kovą pralaimėjo dviems Latvijos atstovams. Antrą dieną šaudyti nesisekė sprinto nugalėtojui D. Bieliniui, kuris prašovė net 17 kartų ir liko šeštas.

Merginų 4 km distancijoje aukso medalį iškovojo R. Dindaitė.

xxx

Žiemos sporto centre Ignalinoje įvyko Lietuvos slidinėjimo čempionatas. Pirmąją dieną, kai varžytasi klasikiniu stiliumi, sėkmingiausiai lenktyniavo Modestas Vaičiulis, o trečiąją vietą 7,5 km lenktynėse iškovojo Tautvydas Strolia. Dvigubai trumpesnėje distancijoje antras buvo Deimantas Kliševičius. Jis sidabrą pelnė ir antrąją dieną 5 km lenktynėse laisvu stiliumi.

Tarp moterų 7,5 km trasoje sidabro medaliu pasidabino Ugnė Kastanauskaitė.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje