Šaunus Ignalinos gimnazistų finišas

Kuršėnų Lauryno Ivinsko gimnazijoje (Šiaulių r.) baigėsi 2014–2015 m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio svarsčių kilnojimo finalinės varžybos, kuriose dėl aukščiausių apdovanojimų varžėsi dvylikos bendrojo lavinimo mokyklų stipruoliai. Šiose prestižinėse varžybose po trejų metų pertraukos dalyvavo ir aštuoni Ignalinos gimnazijos fizinio lavinimo mokytojo Laimono Valino treniruojami svarsčių kilnotojai, kurie šauniai varžėsi su stipriausiomis komandomis ir tarp jų iškovojo trečią komandinę vietą.

Ignaliniečiai užleido pirmenybę tik Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelio ir Kauno Maironio universitetinės gimnazijų moksleiviams. Beje, ignaliniečiai bendroje įskaitoje tik vienu tašku atsiliko nuo Kauno Maironio universitetinės gimnazijos stipruolių.

Sėkmingai mūsiškiai rungėsi ir atskirų individualiose įvairių svorių rungtyse. 78 kg svorio kategorijoje aukso medalį pelnė Paulius Kindurys. Jis 16 kg svarstį išstūmė 164, o išrovė – 231 kartą. Svorio kategorijoje iki 68 kg Julius Polita iškovojo 2-ąją vietą, iki 73 kg Justinas Kindurys – 3-ąją vietą, ir svorio kategorijoje iki 85 kg Elvinas Gudelis – 3-ąją vietą. Mūsų komandą sudarė šie mokiniai: Žydrūnas Lunys, Julius Polita, Paulius Pelenis, Justinas Kindurys, Paulius Kindurys, Lukas Nekraševičius, Elvinas Gudelis ir Lukas Alekna.

Pasak jų trenerio L. Valino, tokio sėkmingo starto nebuvo tikėtasi, bet visi aštuoni komandos dalyviai rungtyniavo visa jėga ir įrodė, ko jie verti.