Skip to content

Lyderio pozicijas išsaugojo „Žuvėdra“

Baigiasi rajono vyrų krepšinio reguliariųjų pirmenybių varžybos. Sėkmingiausiai jose rungtyniavo dvi komandos – „Žuvėdra“ ir „Chebra“, kurios iki šiol nebuvo patyrusios pralaimėjimo kartėlio, todėl pirmadienio vakare jos ir rungėsi tarpusavyje, norėdamos išsiaiškinti, kuri yra šiuo metu stipriausia ir liks lyderės pozicijoje.

Nors abiejų komandų sudėtyje nežaidė visi pagrindiniai krepšininkai,  rungtynės buvo įdomios, atkaklios ir permainingos, todėl nelengva prognozuoti, kuriai iš jų nusišypsos sėkmė. Iš  pradžių geriau sekėsi „Chebros“ krepšininkams, kurie veržliau ir tiksliau atakavo varžovų krepšį iš įvairių pozicijų. Jie pirmavo 5, net 9 taškais. Bet trečiajame ketvirtyje „Žuvėdros“ krepšininkai savo žaidimą pagyvino ir atsilikimą likvidavo. Kurį laiką vyko apylygė kova, bet vėliau „prabilo“ „Žuvėdros“ snaiperis Tomas Gasparavičius, kuris tolimais ir tiksliais metimais išvedė savo komandą į priekį ir kartu su kitais žaidėjais jau nebeišleido žaidimo iniciatyvos iš savo rankų, todėl laimėjo permainingas rungtynes (95:86) ir išsaugojo lyderio pozicijas.

Šiose varžybose net 41 tašką, tarp kurių 7 tritaškius, pelnė T. Gasparavičius. Tarp „Chebros“ žaidėjų 38 taškus, iš jų 6 tritaškius, į savo sąskaitą įsirašė Danas Kibildis.

Kitą savaitę prasidės atkrentamosios rungtynės, todėl nėra abejonės, kad šios komandos dar kartą susitiks finale, kovodamos dėl čempiono vardo. Krepšinio mėgėjai turės galimybę pamatyti šių dviejų varžovų įdomias grumtynes.                                                                                 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje