Skip to content

Sidabrinis Dainiaus žygis

Lenkijoje vyko tradicinės Baltijos jaunimo biatlono taurės varžybos, kuriose kartu su lenkais varžėsi Švedijos, Latvijos, taip pat penki Ignalinos kultūros ir sporto centro trenerių Aleksandro Ščekočichino, Edvardo Rasimovičiaus ir Ginto Čepulio auklėtiniai.

Jau pirmą varžybų dieną lenktyniaudamas 7,5 km sprinto rungtyje, šauniai startavo ignalinietis, Visagino verslo ir technologijos profesinio mokymo centro Ignalinos skyriaus moksleivis Dainius Bielinis, kuris šaudykloje  dukart  suklydo, bet trasose šliuožė greitai ir sugebėjo užimti antrąją vietą bei pelnyti sidabro medalį.

Panašiose prestižinėse lenktynėse nė vienam iš ignaliniečių nepavyko iškovoti tokios aukštos vietos. Tai patvirtina, kad Ignalinoje auga patikima vyresnio amžiaus šaudančių slidininkų pamaina ir iš šio gabaus vaikino galima susilaukti ne vienos svarbios pergalės. Džiaugiasi šiuo sėkmingu startu ir Dainius, kuriam vos po dvejų metų treniruočių pavyko iškovoti svarbią pergalę per gana trumpą treniruočių laikotarpį.

Beje, treneriai liko patenkinti ir kudabietės Raimondos Dindaitės startu. Nors ji lenktyniavo su vyresnio amžiaus varžovėmis, bet sugebėjo užimti aukštą aštuntą vietą.

Autoriaus nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje