Apmaudus pralaimėjimas

Penktadienį „Ignalinos“ krepšininkai eilines Regionų krepšinio lygos čempionato rungtynes namuose žaidė su Alytaus „SRC-Dzūkija“, kuri iki šiol buvo laimėjusi tik trejas rungtynes. Pirmajame rate dzūkai namuose pralaimėjo ir ignaliniečiams. Todėl tikėtasi, kad ir šįkart problemų nebus. Gausiai susirinkę sirgaliai laukė dešimtosios pergalės, ja turbūt neabejojo ir patys krepšininkai, bet juk ne veltui sakoma, kad kamuolys apvalus. Deja, šįkart teko nuryti pralaimėjimo kartėlį.

Jau nuo pat rungtynių pradžios šeimininkai žaidimo iniciatyvą perleido svečiams. Ne tik puolime, bet ir gynyboje. Jau pirmajame kėlinyje alytiškiams leista pelnyti 30 taškų. Ir po pertraukėlės vaizdas aikštėje nesikeitė. Jaunieji alytiškiai drąsiai nardė po šeimininkų krepšiu, tiksliai užbaigdami atakas. Šįkart jiems ir tritaškiai krito (iš viso pataikė jų net 14), tad ir antrajame kėlinyje vėl praleista 30 taškų.

Po ilgosios pertraukos komandos vyr. treneriui Albertui Cicėnui pavyko įtikinti ignaliniečius atidžiau gintis ir žaidimas išsilygino, o paskutiniame kėlinuke mūsiškiai svečius ėmė spausti, atsilikimas tirpo ir buvo likę atkovoti vos du taškus. Tačiau netaiklūs baudų metimai, o gal tiesiog šįkart sportinės sėkmės pritrūkta, bet pergalė iš rankų išsprūdo. Pralaimėta 105:108 (23:30, 26:30, 24:25, 32:23). Vyr. treneris A. Cicėnas po rungtynių reziumavo: „Taip prastai ginantis apie pergalę svajoti neverta“.

Tarp ignaliniečių šįkart daugiausiai taškų (net 37) komandai pelnė Ugnius Luneckas. Jo žaidimas įvertintas 58 naudingumo balais. Tomo Gasparavičiaus sąskaitoje 33 tšk., Mindaugo Ragausko – 15, Donato Janavičiaus – 9, Justo Narušio – 8, Mariaus Kupečio – 3 tšk. Mūsiškiai iš mesto 21 tritaškio pataikė 7.

Kitas rungtynes „Ignalina“ sausio 31 d. žaidžia išvykoje su „Stakliškių“ komanda, kuri turnyrinėje lentelėje dabar aukščiau už mūsiškius.