Skip to content

Iš įvykių suvestinių

MI informacija

Dingo žvejys

Vasario 1 d., apie 13 val., iš namų automobiliu į Meironų k. žvejoti išvažiavo 55-erių vyras ir iki šiol negrįžo. Tikslinant aplinkybes, automobilis rastas Meironyse, Lūšių ežero pakrantėje, ant ežero ledo rasta metalinė žvejo dėžė.

Susimušė pasienietis

Sausio 31 d., apie 14.30 val., Utenos „Halls Winter Rally“ varžybų metu, neatlaikę įtampos, grupė žiūrovų pradėjo pliektis kumščiais. Į policijos komisariatą teko gabenti net penkis girtus žiūrovus. Kai kurie buvo uždaryti į areštinę atvėsti. Paaiškėjo, kad vienas iš muštynių dalyvių – 24-erių VSAT Ignalinos rinktinės Pavoverės užkardos vyr. pasienietis. Jis buvo neuniformuotas, ne tarnybos metu. Jam nustatytas 1,65 prom. girtumas. Policija dėl mušeikų siautėjimo pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal BK 284 str. 1 d. Po apklausos pareigūnas paleistas namo.

Kontrabanda

Sausio 29 d. VSAT Ignalinos rinktinės Tverečiaus užkardos pareigūnai Tverečiaus kontrolės punkte tikrino iš Baltarusijos į Lietuvą įvažiuojančio 24-erių Baltarusijos piliečio ir jo vairuoto automobilio „Chrysler Voyager“ dokumentus. Jie buvo tvarkingi, tačiau pasieniečiams įtartinas pasirodė baltarusio automobilis. Pareigūnai jį atidžiai apžiūrėjo ir aptiko, kad po automobilio prietaisų skydelio apdaila yra slėptuvė. Iš jos pasieniečiai ištraukė 567 pakelius cigarečių su Baltarusijos banderolėmis. Dėl kontrabandos VSAT pareigūnai pradėjo administracinės bylos teiseną. Baltarusiui gresia bauda nuo 1448 iki 2896 eurų ir „Chrysler Voyager“ konfiskavimas. Šią bylą nagrinės Ignalinos rajono apylinkės teismas. Atlikę visus formalumus ir įteikę šaukimą atvykti į teismą, Tverečiaus pasieniečiai baltarusį paleido.

Aplinkosaugininkai nesnaudžia

Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento Visagino savivaldybės ir Ignalinos rajono agentūrų pareigūnai sausio 27–29 d. organizavo gyvosios gamtos apsaugos reidus, kurių metu buvo tikrinami žvejai mėgėjai, vykdoma kitų pažeidimų prevencija. Iš viso buvo patikrinta 20 vandens telkinių ir 45 žvejai mėgėjai. Už mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklių pažeidimus buvo surašyti 8 administracinės teisės pažeidimo protokolai. Žuvų apsaugos reidai bus vykdomi kiekvieną savaitę darbo ir poilsio dienomis, todėl žvejai raginami nepažeisti Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklių. Tai pat primenama, kad nuo vasario 1 d draudžiama žvejoti lydekas.

Apie pažeidimus ir gamtai daromą žalą galima informuoti aplinkos apsaugos pareigūnus tiesiogiai arba pranešti Bendruoju pagalbos telefonu 112.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje