Skip to content

Masažinės vonios ligoninėje – jau greitai

Lina KOVALEVSKIENĖ (www.ignalina.lt)

Rajono savivaldybės administracijos ir rajono ligoninės atstovai lankėsi Zarasų r. ligoninėje ir apžiūrėjo čia naudojamą vertikalią vonią, kurioje veikia masažinės srovės, taip pat reabilitacijai skirta įranga. Panaši masažinė vonia su minėta įranga ir taip pat vertikalia vandens srove bus įrengta ir naujajame mūsų rajono ligoninės reabilitacijos ir sveikatinimo paslaugų skyriuje.   

Vertikali vonia naudojama kineziterapijos pratimams ir stuburo tempimui vandenyje. Ji puikiai tinka norintiems stiprinti savo sveikatą bei gydyti jau nustatytas stuburo ir sąnarių ligas. Zarasų ligoninėje lankėsi rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vidas Kreivėnas, Teritorijų planavimo ir architektūros skyriaus vedėjas Juozas Panavas, Ignalinos ligoninės direktorė Drąsuolė Jatulienė ir savivaldybės gydytoja Asta Laurinaitienė. Vertikalią vonią ignaliniečiams pristatė Zarasų ligoninės direktorius Valdas Guobys.

Lėšos šiai voniai pirkti gautos iš Valstybės investicijų programos. Finansavimo sutartis jau pasirašyta, pradedamos pirkimo procedūros.

Vasario 12 d. Ignalinos ligoninėje vyks projekto „VšĮ Ignalinos rajono ligoninės reabilitacijos ir sveikatinimo paslaugų skyriaus rekonstravimas“ pristatymas. Skyriuje yra įrengtos dvi gydomosios oro burbulinės ir viena povandeninio masažo vonia, taip pat vonia kojų masažui.  Šiomis voniomis gali naudotis ligoniai, kuriems taikoma ambulatorinė reabilitacija. Gydymas mineraliniu vandeniu masažinėse voniose skiriamas sergant neurologinėmis ligomis, po traumų, taip pat turint  stuburo, sąnarių bei galūnių kraujotakos sutrikimo problemų. Minėtame skyriuje  be  mineralinio vandens masažinių vonių, gydymo parafinu ir vulkaniniu purvu jau įrengtas druskų kambarys, masažų ir treniruoklių  patalpos, įsigyti prietaisai magneto, mikrobangų terapijai ir kt.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here