Skip to content

Poznanėje – trys rekordai ir 11 medalių

MI informacija

Vasario 6–8 d. net 17 Ignalinos plaukimo klubo plaukikų dalyvavo tarptautinėse plaukimo varžybose ,,Sheraton Poznan cup – 2015“. Į šias varžybas susirinko apie 900 plaukikų iš 8 šalių. 

Ignalinos plaukikai ne kartą lipo ant nugalėtojų ir prizininkų pakylos. Įspūdingiausiai iš mūsiškių pasirodė Erikas Kapočius. Jis savo amžiaus grupėje neturėjo s

au lygių, iškovojo 6 aukso ir 1 bronzos medalį, pagerino tris Lietuvos vaikinų iki 15 metų rekordus ir pirmą kartą įvykdė kandidato į Lietuvos plaukimo sporto meistrus normatyvą. Lietuvos rekordai krito šiose distancijose: 400 m kompleksiniu plaukimu, rezultatas 4 min. 42,64 sek. (anksčiau rekordas priklausė pačiam Erikui – 4 min. 43,42 sek.); 100 m kompleksiniu plaukimu, rezultatas 59,71 sek. (nuo 2010 m. šis rekordas priklausė panevėžiečiui Danui Rapšiui ir buvo lygus 1 min. 00,19 sek.) ir 200 m krūtine, rezultatas 2 min. 22,07 sek. (nuo 2006 m. šis rekordas priklausė šiauliečiui Rokui Čepuliui ir buvo lygus 2 min. 23,16 sek.).

Medalius šiose varžybose taip pat iškovojo Sara Aškinytė, Nojus Balkevičius, Ditas Šidlauskas, Džiugas Karklelis. Nedaug iki medalių trūko Vivai Viktorijai Menkovaitei, Faustui Karkleliui, Mantui Laguckui, Evitai Mudėnaitei.

Ignalinos plaukimo klubas nuoširdžiai dėkoja plaukikų tėveliams, kurie sugebėjo rasti finansinių galimybių išleisti savo vaikus į varžybas. Ypatinga padėka Evitos Mudėnaitės, Adrijaus Leontjevo, Nojaus Balkevičiaus, Dovydo Platovo, Vivos Viktorijos Menkovaitės tėveliams, kurie patys vyko į varžybas ir daug padėjo treneriui Eugenijui Rakitinui.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje