Skip to content

Iš įvykių suvestinių

MI informacija

Vagystė

Vasario 7 d., apie 10 val., pastebėta, kad iš ūkinio pastato Kazitiškio sen. pavogti įvairūs daiktai bei įranga. Nuostolis – 2045 eurai.

Mirtis

Vasario 9 d. savo namuose Didžiasalio sen.rasta mirusi 59-erių moteris. Rajono PK pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Smurtas

Vasario 10 d., apie 15.50 val., N. Daugėliškio gyventoja pranešė, kad į namus atėjęs buvęs 28-erių sutuoktinis išdaužė namo verandos lango stiklą ir pareiškėją, sugriebęs kaire ranka už kaklo, trenkė į veidą, tokiais savo veiksmais sukeldamas fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras  ieškomas apklausai.

Akcija „Akcizas“

Rajono policijos komisariato pareigūnai, dirbdami pagal prevencinę priemonę „Akcizas“, nustatė tris pažeidimus ir paėmė 221 pakelį cigarečių, paženklintų užsienio šalių banderolėmis. Taip vasario 4 d. Vidiškėse pastebėtas vyras, išeinantis iš gyvenamojo namo kiemo, kuriame gyvena vidiškietė, įtariama prekiaujanti tabako gaminiais, pažymėtais trečiųjų šalių banderolėmis. Pareigūnams patikrinus 37-erių vyrą, pas jį rasta 10 pakelių kontrabandinių cigarečių. Pareigūnai, tikrindami  informaciją, užėjo į vidiškietės butą, kur moteris pateikė 211 pakelių kontrabandinių cigarečių. Ji prisipažino, kad ką tik paskolino 10 pakelių cigarečių pažįstamam asmeniui.

Dėl akcizais apmokestinamų prekių laikymo ir pardavimo, pažeidžiant nustatytą tvarką, pažeidėjų laukia administracinė atsakomybė.

Žvejojo neteisėtai

Visų aplinkosaugos pažeidimų pobūdis dabar toks pat – nelegaliais būdais ir draudžiamu laiku gaudomos lydekos. Vasario 10 d. rajono aplinkos apsaugos pareigūnai nusprendė patikrinti, kaip žvejai mėgėjai elgiasi Ignalinos miesto ežeruose. Reido metu patikrinti 5 ežerai, tačiau juose žvejojo tik 5 žvejai mėgėjai. Nors jų buvo negausu, bet pavyko nustatyti 2 asmenis, darančius šiurkščius pažeidimus. Agarinio ežere miesto gyventojai D. P. ir I. Š. masalui naudojo žuveles. Iš viso pažeidėjai buvo pastatę net 38 palaidynes.

Laiku nutraukus pažeidimą, lydekų ištekliai buvo išsaugoti ir žalos gamtai nespėta padaryti. Už šį mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklių pažeidimą minėtiems žvejams bus  paskirtos administracinės baudos pagal ATPK 87 str. 3 d. nuo – 115 iki 289 eurų – ir konfiskuoti žvejybos įrankiai bei ledo grąžtas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here