Skip to content

Revanšas nepavyko

Praėjusį savaitgalį „Ignalinos“ komanda namuose žaidė paskutines Lietuvos regionų krepšinio lygos B diviziono A grupės rungtynes su Kauno VDU-2 komanda, kuri turnyrinėje lentelėje rikiavosi greta ignaliniečių. Susitikimas buvo svarbus, nes laimėtojas užimtų 2–3 vietą grupėje. Pirmoji komandų dvikova Kaune  po pratęsimo baigėsi šeimininkų pergale, todėl sirgaliai tikėjosi mūsiškių revanšo.

Nuo rungtynių pradžios ignaliniečiai ėmė pirmauti ir laimėjo du kėlinius. Tačiau po ilgosios pertraukos  aktyviau ir agresyviau ėmė žaisti svečiai, jie žaidimo iniciatyvą perėmė į savo rankas, o šeimininkai ėmė klysti, prasčiau gintis, kauniečiams leido lengvai pelnyti taškus. Ketvirtajame kėlinyje bandyta sutramdyti svečių atakas, bet kelios klaidos sužlugdė pasiekti revanšą ir aukštą vietą turnyro lentelėje, pralaimėta 90:96 (27:22, 22:18, 22:27, 19:29). Po šios nesėkmės „Ignalina“ nusirito į penktąją vietą. Ją aplenkė ne tik tos dienos varžovai, bet ir Marijampolės „Sūduvio“ krepšininkai.

Dabar abiejų A ir B grupių komandos varžysis tarpusavyje. Ignaliniečiai vasario 28 d. rungtyniaus Pakruojyje su Lygumų ŽŪB komanda, po savaitės pakruojiečiai atvyks į Ignaliną. Pakruojo r. komanda B grupėje užėmė 4 vietą (8 pergalės ir tiek pat pralaimėjimų).