Skip to content

Ignalinoje varžėsi Baltijos šalių kariai

Praėjusį savaitgalį Lietuvos žiemos sporto centre Ignalinoje dvi dienas vyko Baltijos šalių kariškių antrosios žiemos sporto žaidynės, kuriose dalyvavo Lietuvos, Latvijos ir Estijos kariūnai, taip pat jų jaunoji pamaina. Žaidynių programoje buvo numatyta dar išlikusioje sniego trasoje surengti biatlono ir slidinėjimo varžybas. Tačiau čia dar nebaigta rengti šaudykla, todėl šaudančių slidininkų publika neišvydo, vyko tik slidinėjimo varžybos.

Pirmąją žaidynių dieną vyko komandinės 4 ir 6 km sprinto lenktynės. Trumpesnėje trasoje pirmavo Estijos, o ilgesnėje distancijoje – Latvijos slidininkai. Antrąsias vietas iškovojo lietuviai, tarp kurių buvo ir ignaliniečiai Ugnė Kastanauskaitė ir Deividas Kliševičius.

Įdomiausiai vyko individualios lenktynės, kuriose dalyvavo ir Ignalinos kultūros ir sporto centro biatlono trenerių auklėtiniai. Tarp vaikinų šauniai 3 km lenktynėse šliuožė ir Lietuvos garbę gynė Dainius Bielinis, laimėjęs aukso medalį, taip pat prizininkais tapę Karolis Paukštė ir D. Kliševičius. Tarp merginų pirmavo anykštietė Kotryna Vitkūnaitė, o tarp moterų – latvė Liduma Madara.

Įdomiausiai rungtyniauta vyrų 5 km trasoje, kur dalyvavo du olimpiečiai – Tomas Kaukėnas ir Karolis Dombrovskis. Abu jie tik varžybų išvakarėse buvo grįžę iš biatlono Pasaulio čempionato. Aukso medalį iškovojo T. Kaukėnas. Visiškai nedaug nuo jo atsiliko K. Dombrovskis, aplenkęs Latvijos rinktinės lyderį Andrį Kivienieksą.

Pasibaigus lenktynėms, nugalėtojus ir prizininkus įvairių spalvų medaliais ir taurėmis apdovanojo Lietuvos kariuomenės sporto klubo viršininkas, atsargos pulkininkas leitenantas Valentinas Mizgaitis, praeityje žinomas imtynininkas ir pasaulio čempionas. Apdovanotuosius taip pat pasveikino varžybų pagrindinis organizatorius, Lietuvos kariuomenės sporto skyriaus viršininkas Nerijus Šulčys, buvęs orientacinio sporto pasaulio čempionas.

Pasibaigus Baltijos šalių žaidynėms, žiūrovai dar galėjo stebėti ir Lietuvos kariuomenės čempionato kovas.

Autoriaus nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje