Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

MI informacija

Dingo vaikas

Vasario 27 d., apie 14 val.,  Ignalinoje, Liaudies g., 11-metis vaikas išėjo iš namų ir iki šiol negrįžo.

Smurtas

Vasario 28 d., apie 16.30 val. Didžiasalio sen. esančio buto kambaryje, 34-erių vyriškis fiziškai smurtavo prieš savo 44-erių sugyventinę. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Cigaretes slėpė degalų bake

Ketvirtadienį vakare VSAT Ignalinos rinktinės Pūškų užkardos pasieniečiai ties Zarasais patikrinti sustabdė automobilį „Audi 80“ lietuviškais valstybiniais registracijos numeriais. Jį vairavusio 24-erių zarasiškio asmens bei transporto priemonės registracijos dokumentai buvo tvarkingi, tačiau pasieniečiai jau turėjo žinių, kad vyras gali gabenti nelegalų krovinį.

„Audi 80“ nuspręsta patikrinti Pūškų užkardoje. Čia automobilį išnaršę VSAT pareigūnai išsiaiškino, kad gamyklinis „Audi 80“ degalų bakas yra perdirbtas ir pritaikytas gabenti kontrabandai. Bako viduje įrengta pertvara dalijo jį į dvi dalis: mažesniąją – degalams, didesniąją – kontrabandai. Iš slėptuvės pasieniečiai ištraukė 500 pakelių cigarečių „Premier“ su baltarusiškomis banderolėmis.

Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo, pažeidžiant nustatytą tvarką, Pūškų užkardos pasieniečiai pradėjo administracinės bylos teiseną. Už šį pažeidimą gresia bauda nuo 289 iki 1448 eurų. Vyro automobilis ir juo gabentas cigarečių krovinys laikinai saugomi Pūškų užkardoje. Zarasiškis po apklausos paleistas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje