Skip to content

Kaip drabužiai saugo paslaptis

MI informacija

Kiekviena moteris turi mažų arba nelabai mažų trūkumų. Tinkama parinkti drabužiai gali juos paslėpti ir pabrėžti pranašumus.

Trumpas kaklas. Rinkitės drabužius ovalia arba V formos iškirpti. Nesegėkite ilgų ir stambių auskarų, nenešiokite masyvių karolių. Geriau tiktų vidutinio storio grandinėlės ir ilgi, siauri, lengvi vėriniai bei auskarai. Petukų jums nereikia, stenkitės vengti aukštų, stačių apykaklių ir „laivelių“.

Didelė krūtinė. Jums reikia griežtai kirptų palaidinių, suknelių ir švarkelių, kurie nebūtų stipriai įliemenuoti. Akcentuokite originalias rankoves ar apykakles. Iškirptę vertėtų rinktis kvadratinę ar negilią U formos.

Nuolaidūs pečiai. Šiuo atveju rekomendacijos, suprantama, bus visiškai priešingos. Dėvėkite drabužius su petukais, nevenkite ties pečiais parauktų ir į apačią siaurėjančių rankovių. Apsijuoskite diržą. Jokiu būdu nesirinkite drabužių su reglano rankovėmis. Labiausiai tiks apdarai kvadratine ar „laivelio“ formos iškirpte.

Platūs pečiai. Stenkitės dėvėti drabužius su reglano ar įsiūtomis rankovėmis. Nepabrėžkite juosmens diržu. Rankovės turi būti vidutiniškai plačios, geriausias ilgis – žemiau alkūnių. Nedėvėkite petukų ir drabužių, siaurėjančių į apačią ar visą rankovių ilgį, taip pat nesirinkite aprangos su rankovėmis, parauktomis ties pečiais. Jums labiausiai tiks drabužiai ovalia ar V formos iškirpte. Graži originali apykaklė taip pat gali atitraukti dėmesį nuo probleminės vietos.

Plati nugara. Norėdama paslėpti šį trūkumą, rinkitės drabužius su išilginėmis reljefinėmis siūlėmis per nugarą. Dar geriau vilkėti drabužius su vertikaliomis skirtingų spalvų vidutinio pločio juostomis.

Trumpas juosmuo. Stenkitės dėvėti drabužius pažeminta juosmens linija, specialiai jos nepabrėždama. Diržą patariama juostis per klubus.

Ilgas juosmuo. Jums tiks platūs diržai ir korsetai, drabužiai paaukštinta juosmens linija.

Nėra talijos. Toms, kurių toks figūros tipas, teks atsisakyti aptemptų drabužių, tačiau nežymiai įliemenuota palaidinė ar suknelė – puikus variantas. Mūvėkite ilgas tiesias kelnes. Stenkitės rinktis drabužių komplektus, kurių viršutinės ir apatinės dalių spalvos – panašios.

Atsikišęs pilvukas. Lengvai prigludę ar laisvo silueto bliuzonai, švarkeliai ir suknelės padės jums paslėpti šį, deja, dažną trūkumą. Sijonus geriau rinktis šiek tiek platėjančius į apačią, kelnes – tiesias ir ilgas. Vilkėkite tunikas ir palaidines su užuolaidomis. Neblogai būtų rinktis ir kūno linijas koreguojančius apatinius.

Platūs klubai. Jeigu tai laikysite trūkumu ir mėginsite jį paslėpti, tuomet nereikia juosmens pabrėžti diržu. Nemūvėkite aptemptų džinsų ir sijonų arba derinkite juos su laisva viršutinės kūno dalies apranga. Nesusikiškite palaidinių ir marškinėlių. Ir bet kuriuo atveju venkite sijonų, parauktų ties juosmeniu ar klubais.

Siauri klubai. Šiuo atveju geriau vilkėti plačius ir platėjančius, bet neilgus sijonus. Tokiems sijonams rinkitės medžiagas su išilginėmis juostomis „tigriniais“ ir stambiais ornamentais. Drąsiai kiškite į juos palaidines, juoskitės diržu, geriau – plačiu. Labai aptemptas kelnes vertėtų pakeisti į platėjančias ar plačias, rauktas ties kulkšnimis (šarovarus).

Stambios kojos. Avėkite batus aukštais ar vidutinio aukščio kulniukais, geriau atvirus – arba pusbačius. Taip pat rekomenduojamos spalvotos, tamsios ir ornamentuotos (tik ne skersai) kojinės ir pėdkelnės. Stambių kojų moterims tinka ilgesni ir neplatūs sijonai.

Plonos kojos. Galite sau leisti plačių ekstravangatiškiausių atspalvių, ypač horizontaliai juostuotas kojines ir pėdkelnes. Avėkite ilgaausius. Stenkitės nesirinkti avalynės aukštais kulniukais. Patariama mūvėti neaptemptas kelnes. Jeigu kojos dar ir nelabai tiesios, stenkitės segėti sijonus iki kelių ar kiek žemiau jų.

Pagal spaudą

Reklama: F8OUTLET

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje