Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

MI informacija

Trys vagystės

Kovo 5 d., apie 8.30 val., Strigailiškio k. gyventoja pareiškė, kad buvo įsibrauta į garažo vidų ir iš ten stovėjusio nerakinto automobilio pavogtas automobilinis akumuliatorius. Žala – 50 eurų. Turtas nedraustas, signalizacija neįrengta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tą pačią dieną, apie 17 val., ignalinietė pranešė, kad buvo įsibrauta į kitą Strigailiškio k. garažą ir iš ten stovėjusio automobilio pavogtas automobilinis akumuliatorius. Žala – 40 eurų. Turtas nedraustas, signalizacija neįrengta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kovo 8 d. Dūkštelių k. gyventoja pranešė, kad iš jai priklausančių, bet neužrakintų dviejų sodų namelių ir iš lauko pagrobti įvairūs ūkinės paskirties įrankiai. Žala – 1500 eurų. Turtas nedraustas, signalizacija neįrengta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Promilės

Kovo 9 d. Ignalinoje, P. Cvirkos g., sustabdytas automobilis, kurį, neturėdamas teisės vairuoti, girtas (2,24 prom.) vairavo 26-erių metų rajono gyventojas. Surašytas protokolas.

Dvi mirtys

Kovo 7 d. Dūkšte rastas miręs 54-erių vyras be išorinių smurto požymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Tą pačią dieną Ignalinoje, miškelyje, rastas pasikoręs 45-erių vyras. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vėl sudegė pirtis

Kovo 8 d., 5.45 val. pranešta, kad N. Daugėliškio sen., Kazimieravo k., užsidegė V. K. pirtis (sauna). Atvykę ugniagesiai pastatą rado degančią atvira liepsna. Pirtis sudegė visiškai. Įvykis tiriamas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje