Skip to content

Išaiškinti nusikaltimai

MI informacija

Dar 2012 m. gegužės 19 d. N. Daugėliškio sen. buvo įsibrauta į Druskininkų m. gyventojui priklausančios sodybos gyvenamąjį namą bei ūkinius pastatus ir pavogti įvairūs daiktai. Buvo padaryta 178,12 Eur (615 Lt) turtinė žala, o dėl sugadinto turto – dar 83,99 Eur (290 litų) žala. Turtas nedraustas, signalizacija neįrengta. Pareigūnai, atlikę tyrimą, nustatė, kad nusikaltimą padarė tos pačios seniūnijos 22-ejų gyventojas. Jam pareikšti įtarimai dėl minėto nusikaltimo padarymo.

Sausio 16 d. Dūkšto sen. gyventoja pareiškė, kad atplėšus sandėliuko lubų lentas įsibrauta į vidų ir pavogti įvairūs daiktai, o iš ūkinių patalpų, esančių virš sandėlio, pavogta 10 vnt. metalinių vamzdžių. Turtas nedraustas, signalizacija neįrengta. Žala – 320 Eur. Pareigūnai, atlikę tyrimą, nustatė, kad minėtą nusikaltimą įvykdė du Dūkšto sen. gyventojai.

Sausio 23 d. 51-erių vyras pranešė, kad atvykęs pas savo motiną Vidiškių sen. pasigedo jam priklausančių penkių elektros variklių. Iš viso padaryta 250 eurų žala. Pareigūnai, atlikę tyrimą, nustatė, kad nusikaltimą padarė 28-erių Vidiškių sen. gyventojas. Jam pareikšti įtarimai dėl šio nusikaltimo padarymo.

Vasario 4 d. pranešta, kad N. Daugėliškyje, išlaužus parduotuvės AB IMEDA pastato sieną, įsibrauta į patalpas ir iš metalinio seifo pavogta apie 800 eurų, taip pat apie 5 blokus įvairių cigarečių. Tą pačią dieną pareigūnai, atlikę paieškos veiksmus, sulaikė įtariamą asmenį, įvykdžiusį nusikaltimą, tai to paties kaimo 18-metis gyventoją. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Kovo 5 d. gauti du pranešimai, kad Strigailiškyje buvo įsibrauta į dviejų garažų vidų ir iš ten stovėjusių automobilių pavogti automobiliniai akumuliatoriai. Pareigūnai, atlikę tyrimą, jau kitą dieną nustatė, kad vagystę įvykdė 26-erių vyras be pastovios gyvenamosios vietos. Rasti ir pavogti daiktai.

Kovo 8 d. Dūkštelių k. gyventoja pranešė, kad iš jai priklausančių neužrakintų dviejų sodų namelių ir iš lauko pagrobti įvairūs ūkinės paskirties įrankiai. Žala – 1500 Eur. Pareigūnai, atlikę tyrimą, nustatė, kad minėtą nusikaltimą padarė to paties kaimo gyventojas.

Rajono policijos komisariato inf.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje