Skip to content

Išaiškinti nusikaltimai

MI informacija

Dar 2012 m. gegužės 19 d. N. Daugėliškio sen. buvo įsibrauta į Druskininkų m. gyventojui priklausančios sodybos gyvenamąjį namą bei ūkinius pastatus ir pavogti įvairūs daiktai. Buvo padaryta 178,12 Eur (615 Lt) turtinė žala, o dėl sugadinto turto – dar 83,99 Eur (290 litų) žala. Turtas nedraustas, signalizacija neįrengta. Pareigūnai, atlikę tyrimą, nustatė, kad nusikaltimą padarė tos pačios seniūnijos 22-ejų gyventojas. Jam pareikšti įtarimai dėl minėto nusikaltimo padarymo.

Sausio 16 d. Dūkšto sen. gyventoja pareiškė, kad atplėšus sandėliuko lubų lentas įsibrauta į vidų ir pavogti įvairūs daiktai, o iš ūkinių patalpų, esančių virš sandėlio, pavogta 10 vnt. metalinių vamzdžių. Turtas nedraustas, signalizacija neįrengta. Žala – 320 Eur. Pareigūnai, atlikę tyrimą, nustatė, kad minėtą nusikaltimą įvykdė du Dūkšto sen. gyventojai.

Sausio 23 d. 51-erių vyras pranešė, kad atvykęs pas savo motiną Vidiškių sen. pasigedo jam priklausančių penkių elektros variklių. Iš viso padaryta 250 eurų žala. Pareigūnai, atlikę tyrimą, nustatė, kad nusikaltimą padarė 28-erių Vidiškių sen. gyventojas. Jam pareikšti įtarimai dėl šio nusikaltimo padarymo.

Vasario 4 d. pranešta, kad N. Daugėliškyje, išlaužus parduotuvės AB IMEDA pastato sieną, įsibrauta į patalpas ir iš metalinio seifo pavogta apie 800 eurų, taip pat apie 5 blokus įvairių cigarečių. Tą pačią dieną pareigūnai, atlikę paieškos veiksmus, sulaikė įtariamą asmenį, įvykdžiusį nusikaltimą, tai to paties kaimo 18-metis gyventoją. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Kovo 5 d. gauti du pranešimai, kad Strigailiškyje buvo įsibrauta į dviejų garažų vidų ir iš ten stovėjusių automobilių pavogti automobiliniai akumuliatoriai. Pareigūnai, atlikę tyrimą, jau kitą dieną nustatė, kad vagystę įvykdė 26-erių vyras be pastovios gyvenamosios vietos. Rasti ir pavogti daiktai.

Kovo 8 d. Dūkštelių k. gyventoja pranešė, kad iš jai priklausančių neužrakintų dviejų sodų namelių ir iš lauko pagrobti įvairūs ūkinės paskirties įrankiai. Žala – 1500 Eur. Pareigūnai, atlikę tyrimą, nustatė, kad minėtą nusikaltimą padarė to paties kaimo gyventojas.

Rajono policijos komisariato inf.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Reklama ir skelbimai svetainėje