Skip to content

„Ignalinai“ pirmenybės baigėsi

Mamertas KRAPAUSKAS

Šeštadienį „Ignalinos“ komanda namuose žaidė atsakomąsias atkrentamąsias RKL B diviziono pirmenybių rungtynes su Pabradės „TTS–Telesfera“ komanda. Pirmąsias rungtynes išvykoje ignaliniečiai buvo pralaimėję 21 taško skirtumu, todėl mažai kas tikėjo, kad pavyks išlyginti dvikovos rezultatą ir žaisti trečias rungtynes Pabradėje. Taip ir atsitiko, nes aikštelės šeimininkai vos 1 taško skirtumu, bet vis tik pralaimėjo svečių komandai 67:68 ir iš tolimesnių varžybų iškrito.

Stebint šias rungtynes, susidarė įspūdis, kad ignaliniečiai galėjo nugalėti pabradiškius, jeigu būtų rungtyniavę stipriausios sudėties ir mažiau darę klaidų. Ketvirtajame kėlinyje jie žaidė savą žaidimą, buvo labiau susikaupę, atakavo tiksliau ir kėlinį laimėjo 13 taškų skirtumu, bet pergalei pasiekti pritrūko vos 1 taiklaus metimo.

Šiose rungtynėse rezultatyviausiai žaidė Ugnius Luneckas, pelnęs 27 taškus, bet jo pastangų neužteko pergalei pasiekti. Tad po dviejų pralaimėjimų „Ignalinos“ komanda užbaigė 2014–2015 m. sezono pirmenybes. Kokią galutinę vietą ignaliniečiai užims diviziono pirmenybėse, paaiškės tik pasibaigus abiejų pogrupių komandų atkrintamosioms varžyboms.  

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here