Skip to content

Skirta medžioklei, bet tinka žvejybai ir kitoms pramogoms

Tik prieš pusmetį kaimyniniame Švenčionių rajone, vos už 15 min. kelio, atidaryta nauja medžioklės reikmenų parduotuvė „HUNTER Švenčionys“, teikianti įvairias paslaugas medžiotojams. Tiesa, jau dabar sėkmingai ir pelningai dirbančios parduotuvės savininkai ir darbuotojai iš pirmo žvilgsnio šiek tiek  glumina lankytojus savo amžiumi, tačiau jų žinios, gebėjimas bendrauti bei jau įgyta patirtis  maloniai nustebins ir pretenzingiausią klientą.

„Hunter Švenčionys“ – vienintelė medžioklės reikmenų parduotuvė 80 km spinduliu (nuo Švenčionių). Kita tokia parduotuvė yra Utenoje, o „Hunter Švenčionys“ „motininė“ įmonė – „Hunter Vilnius“, įsikūrusi sostinėje ir jau netrukus atidarys dar vieną filialą – „Hunter Kaunas“. Du jauni vyrukai iš Švenčionių susikooperavo ir, padedami verslo partnerio iš sostinės, ryžosi išbandyti savo jėgas kiek neįprastame versle. Miesto centre, už kažkada buvusio restorano, Rymo gatvėje, antrajame pastato aukšte įsikūrusioje parduotuvėje darbą pradėję Rokas ir Deividas, dabar jau turi ir padėjėją – komercijos vadovę Laurą. Visi trys – medžiotojai. Rokas – medžiotojų ritmu gyvenantis nuo vaikystės ir jau dabar, būdamas 21-erių, yra pilnateisis medžiotojas, medžiojantis su rieškutėniškiais. O Deividas ir Laura į medžiotojų gretas įsiliejo ne taip jau ir seniai.

Šis imlus, drąsus ir atkaklus jaunimas dideliais žingsniais į priekį veda visą Rytų Aukštaitijos medžiotojų bendruomenę, visas naujoves pateikdamas kiekvienam, to pageidaujančiam. Žinoma, dažnas gali pasakyti, kad yra visagalis internetas, prieinamas kiekvienam ir galima viską sužinoti iš ten. Galbūt. Bet atvykęs čia, į „Hunter Švenčionys“, be jokio vargo, iškart gausi visą koncentruotą ir naujausią informaciją, susijusią ne tik medžioklės reikmenimis, bet ir su pačia medžiokle. Šis jaunimas gyvena „ant bangos“ ir, kaip juokauja patys, jau ne vieną užkietėjusį medžiotoją yra nustebinę.

Parduotuvėje klientai gali ne tik įsigyti norimų prekių, bet ir čia pat išsiaiškinti, kas jiems patinka ir tinka. Čia galima nusipirkti ir šovinių bei ginklų, peilių, specialių drabužių, avalynės, kitų priedų, dovanų bei aksesuarų, skirtų medžiotojams ir kitiems gamtos mylėtojams. Taip pat išsivalyti ginklą, prišaudyti ginklą, susimontuoti optiką, išsinuomoti seifą, net užsisakyti trofėjų gamybą bei kt. Jei iškart nerandate norimos prekės, galima užsisakyti –  juk neįmanoma turėti visko iškart… Per savo veiklos pusmetį jaunuoliai tikino neįvykdę tik vieno medžiotojo pageidavimo.

Jau dabar parduotuvėje galima įsigyti  garsių ir patikimų firmų:  BROWNING, WINCHESTER, VANGUARD, LEUPOLD, LE CHAMEAU, LED LENSER gaminių ir prekių. Bet „Hunter Švenčionys“ savininkai neketina sustoti. Jie ir toliau keliauja po tarptautines parodas, ieško galimų partnerių ir patikimų, kokybiškų prekių tiekėjų.

„Hunter Švenčionys“ jau prisijaukino  ir kelis medžiotojus iš Ignalinos, kurie nuolat lankosi parduotuvėje ir papildo savo amuniciją.

Autorės nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje