Skip to content

Iš įvykių suvestinių

MI informacija

Vagia renovacijos medžiagas

Balandžio 7 d., apie 7 val., kreipėsi UAB „Dauniškis ir KO“ darbų vadovas, kuris pranešė, kad tądien atvykęs į Ignalinoje, Geležinkelio g. 34, įrengtą statybinių medžiagų saugojimo aikštelę, pasigedo 19 pakuočių fasadinio frezuoto putų polistirolo „Neopras“. Iš viso padaryta apie 309 eurų turtinė žala. Medžiagos buvo laikomos nerakinamoje saugojimo aikštelėje. Turtas nedraustas, signalizacija neįrengta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

Tą pačią dieną, apie 14 val., kreipėsi UAB „Kostum“ atstovas, kuris pranešė, kad Vidiškėse, Melioratorių g. 5, pagrobta apie 91 m2 apdailos plokščių „Cetris“, kurių vertė apie 1 698 Eur. Medžiagos buvo aptvertos metaline tvora, signalizacija neįrengta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

„Girti“ pedalai

2015 m. balandžio 7 d., apie 16 val., Žydelių k., 55-erių Švenčionių r. gyventojas vairavo dviratį neblaivus (1.11 prom.). Surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas. 

Niekdariai

Balandžio 1 d., apie 8.15 val., Ignalinoje, Švenčionių g., pastebėti išvartyti du suolai ir dvi šiukšliadėžės. Nuostolis – 300 eurų.

Mirtis 

Balandžio 1 d. Kazitiškio sen. rastas miręs 30-metis vyras. Rajono PK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl mirties priežasties nustatymo.

Nelegalūs džentelmenai

Balandžio 4 d. Utenos RAAD Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai reidą vykdė Ignalinos rajone. Apie 11 val. Alksnaičio ežere aplinkosaugininkai pastebėjo valtį. Joje buvo du vyrai. Vienas iš jų rankose laikė tinklą. Sulaikius juos, paaiškėjo, kad taip papramogauti sumanė iš Biržų atvykęs D. Š. su savo drauge R. Š. Neteisėtos žvejybos metu vyriškis elgėsi kaip tikras džentelmenas, valtį irklavo pats, o kvalifikuotesnį darbą – statyti tinklus – buvo pavedęs savo draugei. Sugauti žuvies pažeidėjai nespėjo, tačiau LR ATPK 87 str. 3 dalyje numatytų sankcijų neišvengs, bus skirtos administracinės baudos, konfiskuota valtis ir 2 statomieji tinklai.

Naujas sukčių jaukas

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad Mokesčių informacijos centro telefonu paskambinę gyventojai praneša apie trumposiomis žinutėmis gaunamus pranešimus nuo siuntėjo „Mokesčiai“ apie įsiskolinimus valstybės biudžetui ar kvietimus atvykti į VMI.

Žinutėse nurodoma skirtinga informacija: vienose teigiama, kad gavėjas yra nesumokėjęs žemės ar kitų mokesčių, kitose kviečiama atvykti į VMI „finansinių pajamų deklaravimo svarstymą“, ir dėl detalesnės informacijos siūloma kreiptis telefono numeriu 8xxx11167. Kai kurių trumpųjų žinučių pabaigoje pateikiama ir nuoroda į VMI internetinę svetainę. VMI pažymi, kad mokesčių mokėtojams nei įspėjimų apie pradelstus sumokėti mokesčius, nei kitos informacijos trumposiomis žinutėmis nesiunčia. Visą informaciją apie sumokėtus ar laiku nesumokėtus mokesčius gyventojai gali gauti prisijungę prie autorizuotos mokesčių mokėtojų erdvės Mano VMI: www.vmi.lt/manovmi

VMI, kaip visada, taip ir šįkart, dėl sukčiavimo kreipsis į Policijos departamentą. Gyventojai, gavę panašaus pobūdžio žinutes, gali informuoti VMI Pasitikėjimo telefonu arba apie bandymą apgauti pranešti policijai telefonu 112.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje