Skip to content

Iš įvykių suvestinių

Jonas BALTAKIS

Eismo įvykyje sužeista moteris

Balandžio 17 d. kelyje Ignalina–Dūkštas, ties Malvinavo k., 56-erių vyras, vairuodamas keleivinį Visagino įmonės „Sekcija“ autobusą, sankryžoje per ištisinę kelio liniją lenkė traktorių su puspriekabe, vairuojamą 26-erių traktorininko. Autobusas susidūrė su traktoriaus puspriekabe. Eismo įvykio metu nukentėjo keleivinio autobuso 49-erių keleivė, kuriai Visagino ligoninėje nustatyta galvos kirstinė-plėštinė žaizda. Abu vairuotojai blaivūs.

Vagystė

Balandžio 17 d., apie 12.30 val., Mielagėnų sen. pastebėta, kad iš trijų traktorių nerakinamų kuro bakų pavogta 300 litrų žymėto dyzelinio kuro. Nuostolis – 210 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Promilės

Balandžio 16 d. Mielagėnų sen., Salomenkos k., sustabdytas automobilis, kurį neblaivus (1.21 prom.) ir neturėdamas teisės vairuoti, vairavo 20-metis jaunuolis. Surašytas protokolas.

Smurto diena

Balandžio 19 d. rajone nuvilnijo smurto banga. Užregistruoti trys smurto artimoje aplinkoje atvejai. Tuojau po vidurnakčio, apie 0.30 val., Ignalinoje, Aukštaičių g., neblaivus 35-erių vyras (1,67 prom.) panaudojo fizinį smurtą prieš savo neblaivią 27-erių sugyventinę (2,21 prom.). Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Apie 12.30 val., Vidiškėse neblaivus 59-erių vyras (2,75 prom.) fizinį smurtą panaudojo prieš savo buvusią tokio pat amžiaus sutuoktinę. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Apie 19 val. Salų k. (Linkmenų sen.), neblaivus 35-erių vyras (3,02 prom.) smurtavo prieš nepilnametę dukterėčią, gimusią 2003 m. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Visais trimis smurto atvejais pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here