Skip to content

Iš Liepojos mūsų plaukikai grįžo su medaliais ir trim Lietuvos rekordais

Erikas Kapočius, greitai švęsiantis savo 15-ąjį gimtadienį, pasinaudojo paskutiniu šansu pagerinti Lietuvos vaikinų iki 15 metų rekordus. Balandžio 17,18 d. Latvijoje, Liepojoje, vykusiame atvirame šio miesto čempionate (25 m baseine), Erikas pagerino tris rekordus ir tarp suaugusiųjų iškovojo vieną aukso ir du bronzos medalius.

200 m kompleksiniu plaukimu Ignalinos kultūros ir sporto centro plaukikas nuplaukė per 2 min. 07,25 sek. ir pagerino Vilniaus plaukiko Povilo Strazdo rekordą, kuris rekordų lentelėje buvo įrašytas nuo 2011 metų ir buvo lygus 2 min. 11,84 sek. Dar vienas rekordas buvo pagerintas 100 m krūtine distancijoje (rezultatas 1 min. 04,55 sek.). Ankstesnis rekordas priklausė taip pat vilniečiui Pauliui Grigaliūnui ir buvo pasiektas taip pat 2011 metais (1 min. 06,08 sek.). Trečias rekordas krito 100 m kompleksinio plaukimo distancijoje (59,62 sek.). Erikas į Lietuvos rekordų lenteles bus įrašytas net 8 kartus, jam šiuo metu priklauso penki Lietuvos iki 15 metų rekordai 25 m baseine ir trys 50 m baseine.

Už pasiektus rekordus premijas Erikui įsteigė įmonė ,,Open 24”. Jei jaunasis plaukikas rekordą „sumušdavo“ pirmą kartą – premija 30 Eur., jei pagerindavo jau sau pačiam priklausantį rekordą –15 Eur. Už visus pagerintus rekordus Erikas ,,uždirbo“ 315 Eur.

,,Džiaugiamės Eriko pasiekimais, tikimės, kad ši simbolinė parama dar labiau motyvuos sportininką siekti aukštesnių tikslų. Pats mačiau, kaip puikiai plaukia Erikas varžybose Poznanėje, linkime nesustoti, toliau tobulėti ir patekti į 2020 m. Olimpines žaidynes Tokijuje“, – sakė ,,Open 24” vadovas Martynas Tinfavičius.

Liepojoje medalius taip pat iškovojo Sara Aškinytė, Mantas Laguckas, Evita Mudėnaitė ir Daniela Christiansen. Iš viso į Latviją važiavo net 19 IKSC plaukikų.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje