Skip to content

Rajonui vadovaus trijų partijų koalicija

Vakar įvyko antrasis naujos kadencijos rajono savivaldybės tarybos posėdis, kuriame suformuoti komitetai, kitos būtinos komisijos, slaptu balsavimu išrinktas savivaldybės direktoriaus pavaduotojas. Juo tapo Donatas Mačys. Už jį balsavo 16 tarybos narių, prieš nebuvo, 1 susilaikė (posėdyje dalyvavo 17 narių).

Patvirtinta rajono tarybos komitetų personalinė sudėtis. Ekonomikos ir finansų komitete dirbs Juozas Rokas (komiteto pirmininkas), Jonas Baltakis (pavaduotojas), nariai Enrikas Doviakovskis, Edita Brukštuvienė ir  Manfredas Žymantas.

Švietimo, kultūros, sporto ir sveikatos komitetui vadovaus Laimutis Ragaišis, jo pavaduotoju dirbs Alfonsas Gasparavičius, nariai Vytautas Sakalauskas, Deimantė Malikėnaitė ir Olegas Sosunovas.

Kaimo, socialinių ir ekologinių reikalų komitetas: Marijona Lukaševičienė (pirmininkė), Vytautas Gimžauskas (pavaduotojas), Zigmantas Kajėnas, Gintautas Kindurys ir Indrė Gruodienė.

Savivaldos ir teisėsaugos komitetą vairuos jo pirmininkas Rimantas Mačys, pavaduotoja dirbs Ona Zaleckienė, nariai – Juozas Velička, Vilius Cibulskas ir Vygantas Dilys.

Savivaldybės direktoriui ir jo pavaduotojui patvirtintos pareigybinės algos. Jų dydžiai nustatyti įstatymu, tad tarybos pritarimas yra daugiau formalumas. Administracijos direktoriaus Vido Kreivėno alga 9,7 bazinio dydžio arba 1265,85 Eur, pavaduotojo Donato Mačio – 8,7 bazinio dydžio arba 1135,35 Eur (neatskaičiuos mokesčio). Taip pat nuspręsta jiems mokėti 30 proc. priedus.

Daug kam šio posėdžio „vinis“ buvo, kad prie valdančiosios Valstiečių ir žaliųjų sąjungos daugumos prisijungė dar dvi partijos: Tvarka ir teisingumas (J. Rokas) ir Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (V. Gimžauskas). Opozicija yra pasiskelbę trys socialdemokratai, o du „darbiečiai“ ir du liberalai sudaro tarybos narių grupę.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje