Skip to content

Iš įvykių suvestinių

MI informacija

Vagysčių škvalas

Gegužės 7 d., apie 16 val., Ignalinos sen. pastebėta, kad įsibrauta į namą ir pavogtas televizoriaus priedėlis. Nuostolis – 22 eurai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tą pačią dieną, apie 21 val., Ignalinos miškų urėdija pareiškė, kad Kazitiškio sen. nupjauta ir pavogta eglė. Nuostolis – 135, 8 euro. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gegužės 9 d., apie 14.40 val., pranešta, kad Strigailiškyje, išdaužus lango stiklą, įsibrauta į garažą ir pavogtas kroso motociklas. Nuostolis – 2000 eurų. Apžiūrint įvykio vietą, už 100 m nuo garažo esančiame pastate rastas pavogtas motociklas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gegužės 10 d., apie 13 val., Ignalinoje, Vasario 16-osios g. pastebėta, kad pro lauko terasos duris buvo įsibrauta į namo vidų ir iš kambarių pavogta 900 eurų bei įvairių daiktų, taip pat pareiškėjos nepilnamečių vaikų asmens dokumentai. Nuo sienos buvo nuplėštas ir išlaužtas seifas, kuriame yra saugomi savigynai skirti ginklai. Name signalizacija įrengta, bet neįjungta, turtas draustas. Nuostolis tikslinamas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tą pačią dieną, apie 13.30 val., Ignalinoje, Turistų g., išlaužtos buto balkono durys ir pavogtas planšetinis kompiuteris, juvelyriniai dirbiniai, o iš piniginės – pinigai. Nuostolis – 1003 eurai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Gegužės 7 d., apie 4.30 val., Dūkšto sen. nepažįstamas asmuo panaudojo fizinį smurtą prieš 43-ejų metų vyriškį.

Miškais tebevaikšto AKM

Nors į Rupinskų kompleksą vėl atvežta kiaulių, netoliese tebevaikšto afrikinis kiaulių maras (AKM). Jis rastas nugaišusiame šerne Kazitiškio seniūnijos miške. Rajonų teritorija laikoma AKM užkrėsta teritorija, joje vykdoma AKM stebėsenos programa.. Kazitiškio seniūnijos miškuose laikinai apribota medžioklė. Kas savaitę vykdoma užkrėstų vietovių apžiūra, siekiant surasti, surinkti ir sunaikinti gaišusius šernus.

Lietuvoje 2015 m. užregistruotos 29 vietos, kuriose AKM diagnozuota 41 šernui. Iš jų 13 buvo sumedžiota, o 28 rasti nugaišę. Latvijoje per pastarąsias dvi savaites užregistruoti 5 AKM atvejai, Estijoje – 3, Lenkijoje – 1. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje