Skip to content

Linkmenų laiškininkas – vėl tarp geriausiųjų

MI informacija

Pavasarį tradiciškai Lietuvos pašto klientai renka geriausiai aptarnaujančius darbuotojus. Šiemet savo nuomonę apie Lietuvos pašto darbuotojų aptarnavimą išreiškė rekordinis skaičius klientų – beveik 3 tūkst. klientų savo balsus atidavė už geriausiai aptarnaujančius laiškininkus, klientų aptarnavimo specialistus, paštų viršininkus, „PayPost“ skyrių vadybininkus ir LP EXPRESS kurjerius.

„Geriausiai klientus aptarnaujančių darbuotojų rinkimai jau tapo gražia Lietuvos pašto tradicija, kurios su nekantrumu laukia tiek mūsų darbuotojai, tiek klientai. Tai rodo ir kasmet vis gausesnis balsuojančiųjų būrys. Džiugu, kad šiemet tarp laureatų turime ir ilgamečių darbuotojų, kurie geriausiai aptarnaujančių darbuotojų rinkimuose laurus skina jau ne pirmus metus. Tokie klientų įvertinimai patvirtina, kad mūsų darbuotojai sugeba išlaikyti aukštai išsikeltą gero aptarnavimo kartelę“, – sakė Lietuvos pašto Pašto tinklo tarnybos direktorė Inga Dundulienė.

Pirmąkart šiemet bus apdovanoti ir LP EXPRESS kurjeriai, už kuriuos klientai atidavė apie pusę tūkstančio balsų. LP EXPRESS kurjerius valdančios patronuojamosios Lietuvos pašto bendrovės „Baltic Post“ direktorius Juozas Buitkus pasidžiaugė, kad per kelerius metus LP EXPRESS kurjeriai užsitarnavo klientų pasitikėjimą ir yra vertinami už profesionalų darbą bei aptarnavimą.

Susumavus visus klientų balsus, pateiktus internetu ar telefonu, iš viso išrinkta 20 geriausiai klientus aptarnaujančių darbuotojų – po 4 laiškininkus, klientų aptarnavimo specialistus, paštų viršininkus, „PayPost“ skyrių vadybininkus ir LP EXPRESS kurjerius. Antras tame dvidešimtuke pagal surinktus balsus – Linkmenų pašto laiškininkas Sigitas Mackonis. Sveikiname!

Konkurse nugalėjusiems darbuotojams atiteks Lietuvos pašto prizai bei diplomai, pažymintys, kad šiame pašte ar „PayPost“ skyriuje dirba geriausiai klientus aptarnaujantis darbuotojas. Jų laukia ir kitos staigmenos. Lietuvos paštas dovanas įteiks ir 10 klientų, išreiškusių savo nuomonę apie Lietuvos pašto darbuotojų aptarnavimą.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje