Skip to content

Iš įvykių suvestinių

MI informacija

Pirmoji žmogžudystė

Antradienį rašėme apie gegužės 17 d. Ignalinoje, Atgimimo g., rastą sumuštą neatpažintą vyrą, kuris, nuvežtas į ligoninę, mirė. Bylos tyrimą perėmė Utenos apskrities vyriausias policijos komisariatas. Jau aišku, kad tai žmogžudystė. Sulaikyti du įtariamieji – 34-erių ir 26-erių ignaliniečiai. Jie prisipažino iš dalies, tačiau visi įkalčiai rodo, kad tai jų darbas, todėl teismo sprendimu abu suimti: vienas mėnesiui, antras – trims mėnesiams. Istorija banali. Trys vyrai girtuokliavo viename iš Atgimimo g. 10-ojo namo butų. Begerdami susiginčijo ir dviese sumušė vieną. Matydami, kad anas vos gyvas, sugėrovai ištempė jį į kiemą ir paliko. Miręs vyras – ne vietinis, atsibastęs kažkur nuo Maišiagalos, o Ignalinoje jis jau apie metus „bomžavo“, gyveno be konkrečios gyvenamosios vietos.  Šiemet tai pirmoji žmogžudystė rajone, pernai jų buvo trys. Iš viso per pastarąjį penkmetį (be šių metų) rajone nužudyta 10 žmonių: 2014 m. – 3, 2013 m. – 2, 2012 m. – 0, 2011 m. – 2, 2010 m. – 3.

Pavogė traktorių

Gegužės 19 d. gautas VšĮ Gyvenimo sala direktoriaus pareiškimas, kad 2015-05-05 Kazitiškio sen., Gurbų vienkiemyje, pagrobtas įmonei priklausantis traktoriukas. Žala – 1000 eurų. Turtas nedraustas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sudegino bites

Dar gegužės 10 d., apie 15.55 val., Kazitiškio sen. buvo padegtas bičių avilys. Nuostolis – 250 eurų.  

Slėpynės

Gegužės 18 d. pranešta, kad Ignalinoje dingo 15-metis jaunuolis: 8 val. išėjo į mokyklą ir negrįžo. Vėliau buvo rastas. Jis tokias slėpynes žaidė jau ne pirmąkart.  

Nelegalai iš Vietnamo

Praėjusį sekmadienį dar 10 Vietnamo piliečių įkliuvo sieną su Baltarusija saugantiems Ignalinos rinktinės pasieniečiams. Nelegalus Specialiosios paskirties užkardos kinologas su tarnybiniu šunimi susekė už maždaug 4,5 km nuo valstybės sienos.

VSAT pareigūnai iš pradžių miško tankmėje aptiko 5 atėjūnus, kurie pasieniečiams gestais parodė, kad jų grupėje buvo daugiau. Tęsiant vietovės apžiūrą, už puskilometrio sulaikyti dar 5 sienos pažeidėjai. Viena vietnamietė nuo VSAT pareigūnų slėpėsi šieno ritinyje. Paaiškėjo, kad šie atėjūnai, tarp kurių buvo 2 moterys, yra Vietnamo piliečiai. Jiems – nuo 22 iki 39 metų. Dalis sulaikytųjų turėjo asmens dokumentus, kuriuose nebuvo vizų. Po apklausos vietnamiečius VSAT pareigūnai uždarė į areštinę. Dėl neteisėto valstybės sienos perėjimo ikiteisminį tyrimą atlieka Ignalinos rinktinės pasieniečiai.

Šiemet VSAT pareigūnai iš viso sulaikė jau 89 Vietnamo piliečius, neteisėtai bandžiusius patekti į Lietuvą. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje