Skip to content

Iššūkis vyriškai jėgai

MI informacija

Gegužės 31 d., sekmadienį, viešbučio restorano „Žuvėdra“ pramogų parke vyks dar, ko gero, niekur neregėtos varžybos, pavadintos „Zip line challenge Ignalina 2015“. Kaip žinia, pramogų parke galima lynu atlikti 310 m šuolį per Paplovinio ežerą. Lynu skriejama inercijos jėga, tarsi riedant nuo kalno, be didesnių žmogaus pastangų. O sekmadienį tuos 310 m dalyviai privalės įveikti tik savo rankų jėga, traukiantis nugara į finišo platformą, esančią 22 m aukštyje.

Pasak „Žuvėdros“ savininko Petro Mačiulio, šioms varžyboms jau užsiregistravo apie 20 dalyvių (kalbėjomės penktadienį) iš Ignalinos, Kauno, Vilniaus, Visagino. Vienas dalyvis užsiregistravo net iš JAV, tad varžybas galima vadinti tarptautinėmis. „Ieškojau, teiravausi, bet niekur neteko aptikti, kad dar kur nors vyktų tokios varžybos, tad gal mes pirmieji jas surengsime. Vyrai jau treniruojasi, nes tai rimtas išbandymas, iššūkis kiekvienam, panorusiam išbandyti savo jėgas. Varžybų prizinis fondas – daugiau nei 1000 eurų, iš jų 620 eurų skiriama varžybų nugalėtojui (po 2 Eur už kiekvieną įveiktą metrą). Bus ir kitų prizų, kuriuos steigia rėmėjai“, – sakė P. Mačiulis.

Varžybose gali dalyvauti visi norintys nuo 16 metų, užpildę anketą, sumokėję 15 Eur starto mokestį, pasirašę dalyvavimo sutartį ir parašu patvirtinę, kad savo sveikata rūpinasi pats dalyvis. Visomis saugos priemonėmis aprūpina organizatoriai. Varžybų metu veiks atrakcionai ir žaidimai vaikams.

Dar neregėtas varžybas organizuoja viešbutis restoranas „Žuvėdra“, vykdo Ignalinos kultūros ir sporto centras, Lietuvos Kalnų slidinėjimo ir Biatlono federacijos. Partneriai – radijas ZIP FM ir Utenos alus. Informacinis rėmėjas – „Mūsų Ignalina“.

Varžybų pradžia – 12 val.

Daugiau informacijos – interneto tinklalapyje www.zuvedra.com

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here