Skip to content

Tragedija Navikuose – sudegė du žmonės

MI informacija

Birželio 20 d., 9.11 val., pranešta apie Navikuose (Didžiasalio sen.) degantį T. G. S. ir A. S. individualų gyvenamąjį namą. Atvykę ugniagesiai rado jį degantį atvira liepsna: degė karkasinis vieno aukšto su mansarda namas (alytnamis), stogas. Po gaisro buvo rasti apdegę dviejų šeimininkų – 71-erių žmonos ir 74-erių vyro – kūnai. Namas sudegė visiškai. Apdegė net už 25 m esančio kito namo apdaila (išsilydė 11 m2 plastikinių dailylenčių). Įvykis tiriamas.

Ši tragedija apipinta įvairiomis kalbomis, bet kas išties įvyko – kol kas ne visai aišku. Pasak kaimynų, pirmiau namą sudrebino sprogimas, nuo kurio išvirto viena siena. Sprogo iš baliono išleistos, kaip manoma – tyčia, dujos. Pats balionas nesprogęs. Po sprogimo namas sudegė akimirksniu. Dar iki gaisro namuose tarp žmonos ir vyro įvyko kivirčas, senutė šaukėsi pagalbos, bet jai niekas nepadėjo. Vyro kūnas rastas miegamajame, žmonos – virtuvėje prie durų. Viena Navikų gyventoja, buvusi gaisre, su siaubu pasakojo: „Stovėjau ir netikėjau, ką matau, viskas kaip kine – sprogimas, liepsnos…“  Šiemet tai pirmos liepsnų aukos rajone, pernai žuvusių gaisruose iš viso nebuvo.

Apvogti trys butai

Birželio 21 d. Ignaliną vėl užklupo vagių antpuolis, Smėlio g. „apšvarinti“ trys butai. Viename bute, išlaužus plastikinio lango rėmą, buvo patekta į vidų ir pavogta 1000 eurų ir įvairių daiktų. Žala tikslinama. Bute įrengta signalizacija, bet ji nebuvo įjungta. Į antrą butą vagys pateko taip pat, išlaužus plastikinio lango rėmą. Pavogtas nešiojamas kompiuteris ir jo dėklas, papuošalai. Žala – 1350 eurų. Turtas nedraustas, signalizacija neįrengta. Į trečią įsibrauta pro uždarytą langą ir pagrobtas nešiojamas kompiuteris. Žala – 223 eurai. Turtas draustas. Signalizacija neįrengta. Dėl visų vagysčių pradėti ikiteisminiai tyrimai. Aišku viena – visos vagystės yra tų pačių rankų darbas, o į butus lįsta žinant, ką ten galima rasti. Tai jau ne pirmas atvejis, kai vienu priešokiu apvagiami keli butai. Ankstesnės vagystės iki šiol neišaiškintos.

Granata malkinėje

Birželio 19 d. 50-metis vyras  pranešė, kad Paliesiaus k., mirusio tėvo sodybos malkinėje rado daiktą, panašų į granatą. Nustatyta, kad įvykio vietoje rasta rankinė granata F1 su sprogdikliu. Sprogmuo sunaikintas Kūjiškės karjere.

Mirtis

Birželio 19 d. savo namuose Ignalinoje, Aukštaičių g., rastas miręs 64-erių vyras. Rajono PK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl jo mirties priežasties nustatymo.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje