Skip to content

Dar viena Evaldo Černiausko aukštuma

MI informacija

Jonavoje vyko atviras Lietuvos štangos spaudimo gulomis čempionatas be spec. aprangos. O tai reiškia, kad sportininkai veiksmą atlieka tik savo jėga ir meistriškumu, be specialių sportinių marškinėlių, kurios kartais padeda pagerinti rezultatą ne kilogramais, o dešimtimis kilogramų. Kai kada net iki 30 kg ar net daugiau. Evaldas Černiauskas vienas iš tų stipruolių, kurie mieliau spaudžia štangą be spec aprangos ir pasiekia puikių rezultatų.

Jonavoje tą dar kartą jis patvirtino. Startuodamas svorio kategorijoje iki 83 kg, Evaldas išspaudė 185 kg sveriančią štangą ir be vargo tapo Lietuvos čempionu, nes antrą vietą užėmęs kėdainiškis Irmantas Tamulis atsiliko net 17,5 kg. E. Černiauskas ne tik tapo nugalėtoju savo kategorijoje, bet ir absoliučioje įskaitoje užėmė antrąją vietą.