Skip to content

Riebi vagystė

MI informacija

Riebi vagystė

Liepos 25 d., apie 13.40 val., Ignalinoje, Liepų g., įstūmus balkono langą, įsibrauta į buto vidų ir pavogti įvairūs juvelyriniai dirbiniai, pinigai, senovinės monetos. Nuostolis – 4000 eurų. Turtas draustas, signalizacija neįrengta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Liepos 24 d., apie 19 val., Pamunės k. (N. Daugėliškio sen.), neblaivus (2,48 prom.) 50-metis vyriškis grasino ir panaudojo fizinį smurtą prieš savo 52-ejų metų sugyventinę. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Liepos 25 d., apie 21.30 val., Ignalinoje, Ateities g., konflikto metu 54-erių vyras panaudojo fizinį smurtą prieš savo 57-erių sutuoktinę.  Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Meras prarado „teises“

Neseniai rašėme, kad dar gegužės 30 d. neblaivus už vairo įkliuvo Zarasų rajono meras  Nikolajus Gusevas. Jam buvo nustatytas 0,63 prom. neblaivumas. Šis pažeidimas viešumon iškilo tik po mėnesio. Dabar teismas kaimynų merą jau nubaudė: skyrė 290 eurų baudą ir metams atėmė teisę vairuoti.

Pažeidėjams – 18 protokolų

Ignalinos aplinkos apsaugos agentūros pareigūnai tęsia bendradarbiavimą su Aukštaitijos nacionalinio ir Labanoro regioninio parkų direkcija. Dėl nemažėjančių gyventojų pranešimų, ypač didelis dėmesys vis dar skiriamas uogavimui bei vykdoma akcija „Automobilį statyk atsakingai“.

Liepos 17–23 d. reidų metu buvo nustatyti 25 pažeidimų atvejai. Surašyta 18 administracinių teisės pažeidimų protokolų uogautojams, kurie rinkdami mėlynes naudojo mechanines priemones –„šukas“. Trims žvejams bus skirtos nuobaudos už tai, kad žvejojo neturėdami reikiamų leidimų ir taip pažeidė Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisykles. Taip pat buvo užfiksuota lankymosi saugomose teritorijose pažeidimų. Nustatyti 2 nelegalaus stovyklavimo ir 2 netinkamo automobilių statymo atvejai.

Kadangi nustatomų pažeidimų skaičius ir pobūdis iš esmės nesikeičia, pareigūnai toliau vykdys sustiprintą saugomų teritorijų kontrolę. Poilsiautojus prašome neužmiršti laikytis nustatytų reikalavimų, o apie pastebėtus pažeidimus raginame informuoti pareigūnus bendruoju pagalbos telefonu 112.

Jaunėja pasieniečių gretos

Pasieniečių mokykloje Medininkuose vykusios iškilmingos ceremonijos metu absolventams buvo įteikti profesinio mokymo diplomai, kiti pažymėjimai, apdovanojimai bei padėkos. Šie 38 pasieniečiai, tarp kurių  11 merginų, yra 27-oji mokyklą baigusių ir pasieniečio kvalifikaciją įgijusių jaunuolių laida. Jau šią savaitę šis būrys jaunų pasieniečių stos saugoti Lietuvos valstybės sieną. Keli jų taps ir Ignalinos bei Ignalinos AE apsaugos rinktinių kolektyvų nariais. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje