Skip to content

Paplūdimio tinklinio ir krepšinio turnyruose rungėsi net 48 komandos

MI informacija

Krepšinis

Prie tradiciškai gausų būrį dalyvių į Palūšę pritraukiančių tinklinio 2×2 varžybų, šiais metais pirmą kartą prisidėjo ir krepšinio 3×3 turnyras, kuris vyko naujoje Palūšės lauko krepšinio aikštelėje. Į jį susirinko net 14 komandų. Po varžybų grupėse, į kitą etapą pateko 8 komandos, o po atkrentamųjų varžybų liko 4 stipriausios. Visas pergales turnyre iškovojo ir nugalėtojais tapo rajono rinktinės nariai: Žygimantas Kulda, Tomas Gasparavičius, Ugnius Luneckas ir Evaldas Luneckas.

Vidiškiečiai pusfinalyje įveikė favoritais laikytus Švenčionėlių „Aitvaro“ krepšininkus, kurie kovoje dėl III vietos įveikė „Banginių“ komandą.

Prizininkams buvo įteikti medaliai, nugalėtojams taip pat atiteko čempionų taurė. Prizus įsteigė Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“.

Tinklinis

Dar prieš krepšinio varžybas tinklinio aikštelėje kovas pradėjo 9 merginų komandos. Dvejetų varžybose merginos rungtyniavo trijuose pogrupiuose, į finalinį etapą pateko 3 komandos, kurios ir pasidalino turnyro apdovanojimus. Sėkmingiausiai rungtyniavo „Šėtonės“ (Aušra Kisieliūtė ir Sandra Sukovaitė), antrąją vietą laimėjo komanda „Beta“ (Brigita Jurkšaitytė ir Evelina Visockytė), trečios vietos medaliais apdovanotos „Popierinės gėlės“ (Gabrielė Zablockytė ir Edita Mačanaitė).

Į vyrų tinklinio turnyrą susirinko net 17 komandų. Po varžybų grupėse liko 12 dvejetų, o į lemiamas kovas pateko 6 stipriausios poros. Po įnirtingų kovų paaiškėjo, kad dėl III vietos susitiks „Blokas“ (Julius Mačėnas ir Mindaugas Veiveris) ir Rokiškio komanda „Žaibas“ (Vitalijus Kavaliauskas ir Robertas Dapkus). Rezultatu 21:14 trečiąją vietą iškovojo „Blokas“.

Finale susitiko dvi ignaliniečių poros „Ignalinos pliažas“ (Aurimas Juršėnas, Justinas Veleckas) ir „Varnys“ (Arūnas Zigmantas, Ruslanas Nikitinas). Kovoje iki dviejų laimėtų setų pranašesnis buvo „Ignalinos pliažas“ 2:1 (21:14, 16:21:15:13).

Vyrų ir moterų turnyro prizininkai apdovanoti Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“ medaliais, nugalėtojams taip pat atiteko taurės.

Autoriaus nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here