Skip to content

Ignalinos gyventojai kviečiami laimėti paramą riedlenčių parko statybai

MI informacija

Riedlenčių, BMX dviračių sportas, važinėjimas su riedučiais ir kiti ekstremalūs, aktyvūs užsiėmimai vis labiau populiarėja tarp jaunuolių. Tačiau šių sporto šakų atstovai pastebi, kad sąlygos užsiimti mėgiama veikla nėra geros, ypač mažesniuose Lietuvos miestuose. Tiesioginės prekybos įmonė „Amway“ ir dviračių renginys „Velomaratonas“, vyksiantis rugpjūčio 23 d. Vilniuje, suteikia galimybę miestelių gyventojams laimėti 5000 JAV dolerių riedlenčių parkui įrengti.

Pernai „Velomaratono“ metu „Amway“ parėmė jaunus ir perspektyvius BMX dviratininkus. Šiais metais nuspręsta paremti mažesnius miestus, kuriuose gyvena iki 50 tūkst. gyventojų ir padėti viename jų pastatyti riedlenčių parką.

Paramą riedlenčių parkui įkurti gali laimėti miestas, kuriam pavyks suburti didžiausią komandą. „Velomaratono“ rengėjai patys kreipsis į laimėjusio miesto valdžios institucijas ir aptars visus riedlenčių parko įrengimo aspektus. Planuojama, kad jis bus atidarytas 2016 m. gegužę.

„Praėjusiais metais subūrėme didžiausią „Velomaratono 2014“ komandą – net 470 narių. Manome, kad šių metų iniciatyva, riedlenčių parko dovanojimas miestui, kuris suburs didžiausią komandą, paskatins sportuoti daugiau žmonių. Didžioji dalis riedlenčių parkų yra didžiausiuose Lietuvos miestuose, o miestelių vaikams ir paaugliams tenka važinėti gatvėse ir kitose tam netinkamose vietose“, – sakė Anna Pietrzak, „Amway“ gen. direktorė Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje bei Lenkijoje.

Norintys laimėti 5000 JAV dolerių riedlenčių parkui įrengti, miestelių gyventojai registruodamiesi dalyvauti „Velomaratone“, skiltyje „Nutrilite komanda“, turi nurodyti miesto, kuriam atstovaus arba kurį parems, pavadinimą. Varžytis dėl prizo negali didesni miestai, turintys daugiau nei 50 tūkst. gyventojų, bet didžiųjų miestų gyventojai gali registruotis ir remti bet kurio norimo miestelio „Nutrilite“ komandą („Nutrilite“ yra „Amway“ įmonės vitaminai ir maisto papildai).

„Velomaratono“ organizatoriai pastebi, kad šiuo metu pirmauja Raudondvario komanda, su daugiausiai užsiregistravusių dalyvių.

Tiesioginės prekybos įmonė „Amway“ jau trečią kartą yra oficiali „Velomaratono“, vieno didžiausių sporto renginių Lietuvoje, rėmėja. Įmonė tęsia tradiciją remti jaunus sportininkus ir skatinti aktyvų gyvenimo būdą. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje