Skip to content

Iš įvykių suvestinių

Kyšis

Rugpjūčio 12 d., 23.20 val., kelyje Ignalina–Didžiasalis, 21-erių metų jaunuolis, siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už Kelių eismo taisyklių pažeidimą (vairavo automobilį neblaivus – 1,65 prom.), rajono PK pareigūnams davė 50 eurų kyšį. Jaunuolis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal BK 227 str. 4 d. 

Bus „kietas“ pasienietis

Rugpjūčio 11 d., apie 19.25 val., Ignalinoje, Aukštaičių g., pagal Administracinių teisės pažeidimų kodekso 174 str. (nedidelis chuliganizmas) sulaikomas neblaivus (1,63 prom.), neuniformuotas 19-metis Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pasieniečių mokyklos kursantas D. G.. aktyviais veiksmais priešinosi policijos pareigūnams. Jaunuolis, surašius protokolą pagal ATPK 174 str. bei 187 str. 1 ir 2 d., paleistas.

„Monikutės“ vasara Čepukuose

Rugpjūčio 6 d. rajono policijos komisariato pareigūnai Rimšės sen., Čepukų k., pas Visagino m. gyventoją aptiko bravorą. Apie vidurdienį, patikrinus sodybos pastatus, namuose rastas plastikinis 0,5 l. talpos butelis su etikete „Monikutės vasara“, kuriame buvo 0,5 l skysčio, turinčio alkoholio kvapą, o netoliese esančiame garaže pareigūnai aptiko 25 litrus rusvo skysčio, įtariama raugo. Toje pačioje patalpoje buvo rastas aparatas, skirtas naminei degtinei gaminti. Dėl neteisėto namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų gaminimo Ignalinos policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sprogmuo

Rugpjūčio 7 d., apie 15.10 val., Ignalinoje, Ateities g., karinio dalinio ir policijos pastato kieme buvo atneštas artilerijos sprogmuo su sprogstama medžiaga ir sprogdikliu. Atvykusi sprogmenų neutralizavimo grupė nustatė, kad rastas artilerijos sviedinys (45 mm) yra sprogstamasis užtaisas, aplinkiniams pavojingas, todėl išvežtas ir sunaikintas Zuikų karjere.

Vagystė

Rugpjūčio 1–8 d. iš kiemo N. Daugėliškio sen. pavogti 4 lieti ratlankiai, kurie buvo padėti lauke prie tvarto. Nuostolis – 150 eurų.

204 pakeliai kontrabandos

Rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai, vykdydami prevencines priemones, per dvi dienas surado 204 pakelius cigarečių su Baltarusijos banderolėmis.

Rugpjūčio 5 d. ankstų rytą, Mielagėnų sen., Gilūtų k., pas gilūtiškę rasta ir paimta 70 pakelių cigarečių FEST su Baltarusijos banderolėmis.

Rugpjūčio 6 d., prieš pietus, Linkmenų sen., Krivasalio k., aptikta 116  pakelių cigarečių  „NZ8“, 5 pakeliai FEST ir 13 pakelių cigarečių „Magnat“ su Baltarusijos banderolėmis,  kurias savo namuose laikė Krivasalio k. gyventoja. Pastaroji moteris iš savo klaidų nepasimokė – ji pareigūnams įkliuvo antrą kartą per vienerius metus, padarydama tos pačios rūšies pažeidimą.

Už laikytas kontrabandines cigaretes abiems pažeidėjoms gresia administracinė atsakomybė.

Gilūtų gaisrų atgarsiai

Pernai dėl gaisrų Gilūtų k. buvo pradėti 4 ikiteisminiai tyrimai. Vienas ikiteisminis tyrimas nutrauktas, nes jame nustatytas įtariamasis mirė. Šiuo metu vykdomi 3 ikiteisminiai tyrimai, kuriuose taip pat nustatytas įtariamasis. Tyrimas sudėtingas, šiuo metu atliekami ikiteisminio tyrimo procesiniai veiksmai, todėl policija išsamiau komentuoti negali. Šį ikiteisminį tyrimą kuruoja Panevėžio apylinkės prokuratūros Utenos apylinkės prokurorė Gražina Valinčienė.

Smurtas

Liepos 30 d., apie 20.15 val., Ignalinoje, Laisvės g., gyvenamajame name, 63-ejų moters vyras, būdamas neblaivus, sukėlė konfliktą, kurio metu griebė ją už rankos. Konfliktinėje situacijoje ji iš pradžių nejuto fizinio skausmo, tačiau kitą dieną ant rankos išryškėjo kraujosruva ir atsirado skausmas.

Rugpjūčio 12 d., apie 20.10 val., konflikto tarp neblaivių sugyventinių metu, neblaivus (1,69 prom.) 49-erių vyriškis trenkė su lėkšte neblaiviai 38-erių sugyventinei (3,43 prom.). Vyriškis uždarytas į areštinę.       

Dingo žmogus

Rugpjūčio 9 d. Didžiasalyje ryte iš namų išėjo 68-erių vyriškis ir iki šiol negrįžo.

 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje