Skip to content

Lietuvos biatlono vasaros čempionate 18 ignaliniečių medalių

MI informacija

Rugpjūčio 13–14 d. Ignalinoje vyko Lietuvos biatlono vasaros čempionatas, kuriame dalyvavo ir Ignalinos kultūros ir sporto centro trenerių Gintauto Čepulio, Aleksandro Ščekočichino ir Edvardo Rasimovičiaus auklėtiniai. Sportininkai rungtyniavo sprinto ir persekiojimo rungtyse. Ignaliniečiams šis čempionatas buvo sėkmingas. Per dvi varžybų dienas iškovota 18 medalių, iš jų 9 – aukso, 3 – sidabro ir 6 – bronzos.

Absoliučiais Lietuvos biatlono vasaros čempionato lyderiais savo amžiaus grupėse tapo Tomas Kaukėnas, Lukas Čepulis, Augustinas Teteriukovas. Sportininkai sprinto ir persekiojimo rungtyse buvo pirmi ir krūtines pasidabino aukso medaliais. Iš merginų puikiai sekėsi Vitalijai Kutkauskaitei, kuri iškovojo aukso ir sidabro medalius, taip pat Ramintai Dindaitei, iškovojusiai du bronzos medalius.

Nuo lyderių neatsiliko ir puikiai pasirodė savo amžiaus grupėse: Jokūbas Mačkinė, kuris iškovojo aukso ir bronzos medalius, Darius Dinda – du sidabro medalius,  Karolis Paukštė ir Dainius Bielinis – po du bronzos medalius.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje