Skip to content

Kredito unijos taurės turnyre varžėsi 17 komandų

MI informacija

Šeštadienį Ignalinoje vyko turnyras, kuriame ignaliniečiai turėjo progą varžytis ne tik tarpusavyje, bet ir su kitų miestų atstovais. Varžybos sudomino ir pritraukė dalyvius iš Utenos, Švenčionių, Švenčionėlių, Visagino, Vilniaus, dėl to turnyras tapo išskirtinis ir labiau intriguojantis.

Varžybos vyko dviejose amžiaus grupėse. Iki 1998 m gimimo amžiaus grupėje susirinko 5 komandos, kurios žaidė rato sistema. Geriausiai sekėsi Švenčionių „Torpedai“ (Ernestas Palskis, Lukas Šidlauskas, Paulius Borkys, Mantas Cibulskis). Čempionai laimėjo visas varžybas, o antrąją vietą užėmusią komandą „Taxi“ (Robertas Trebnikas, Lukas Mikelinskas, Eimantas Tamašauskas ir Augustinas Pechovka) iš Švenčionėlių įveikė rezultatu 11:8. Trečiąją vietą iškovojo ignaliniečių komanda „Lakers“ (Gytis Slapšys, Rytis Žilėnas, Justinas Černiauskas ir Titas Stanevičius).

Pagrindinėje turnyro grupėje susirinko 12 komandų. Dviejuose pogrupiuose žaidė po 6 komandas, į kitą etapą pateko po keturias stipriausias. Ketvirtfinalyje Utenos „Policija“, kurios gretose žaidė ignalinietis Darius Dubaka ir uteniškiai Mantas Vilimas, Aurimas Kvietkauskas ir Paulius Martinonis, 13:8 įveikė komandą „Už Jonuką“ su Regionų lygos Ignalinos komandos nariu Mantu Kibildžiu. Kitose rungtynėse dėl patekimo į pusfinalį komandą „Gazuotas pienas“ į pergalę 15:7 prieš „Švenčionis“ vedė ignalinietis Tomas Gasparavičius. Komanda „Negerai“ (Ugnius Luneckas, Liudvikas Rukšėnas, Marius Kupetys ir Dovydas Šimkūnas) 15:9 įveikė „Savi“ krepšininkus, o visaginiečių ekipa „Karta Y“ (Laimonas Velička, Aleksandras Bražnikovas, Anatolijus Velavičius ir Dmitrij Chrečkov) rezultatu 11:9 išplėšė pergalę iš Ignalinos kredito unijai atstovavusių ignaliniečių Mindaugo Ragausko, Manto Ilgūno, Evaldo Lunecko ir rokiškėno Algirdo Macijausko.

Pusfinalyje Utenos „Policija“ 14:11 įveikė „Gazuotą pieną“, o komanda „Negerai“ 13:10 nugalėjo „Karta Y“, kurie mažajame finale 15:7 šventė pergalę ir iškovojo trečiosios vietos medalius bei kredito unijos įsteigtus prizus – „Žuvėdros“ pramogų parko čekius. Tokie pat prizai atiteko ir čempionais tapusiai „Policijai“, bei finale jiems 6:14 nusileidusiems „Negerai“. Čempionams taip pat atiteko ir asmeninės taurės.

Teisėjų kolegijos sprendimu, naudingiausiu turnyro žaidėju buvo pripažintas ir statulėle apdovanotas čempionų komandos narys uteniškis Mantas Vilimas, anksčiau vieną sezoną žaidęs LKL Utenos „Juventus“ krepšinio klube.

Kartu su turnyro kovomis vyko ir „Snaiperio“ bei „Oro karaliaus“ konkursai. „Snaiperio“ konkurse dalyvavo virš 30 dalyvių, jo nugalėtoju tapo visaginietis Anatolijus Velavičius. „Oro karaliumi“ pripažintas Ugnius Luneckas. Nugalėtojai buvo apdovanoti atminimo statulėlėmis.

Po turnyro dalyviai pasidžiaugė pavykusiu renginiu ir proga varžytis tarp pajėgių krepšininkų sklandžiai vykusiame renginyje.

Organizatoriai – Ignalinos kultūros ir sporto centras ir Ignalinos krepšinio asociacija dėkoja Ignalinos kredito unijos vadovei Violetai Čeponienei už paramą turnyrui ir krepšinio sporto palaikymą. Šios gražios iniciatyvos dėka pavyko į Ignaliną pritraukti gausų būrį pajėgių krepšininkų iš įvairių Lietuvos miestų. Gal būt ateityje pavyks tokį turnyrą padaryti tradiciniu ir kasmet pritraukti vis daugiau komandų.

Organizatorių nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje