Skip to content

Naujasis ANP vadovas jau dirba

MI informacija

Dar rugpjūčio 7 d. numeryje informavome, kad konkursą Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direktoriaus pareigoms užimti laimėjo Gedas Kukanauskas. Nuo rugsėjo 2 d., po visų teisės aktų nustatytų procedūrų, jis pradėjo vadovauti parko direkcijai. Prieš tai dirbo Gražutės regioninio parko direktoriumi.

Dirbdamas Gražutėje, G. Kukanauskas nemažai nuveikė, puoselėdamas šį kraštą ir gamtą. Jo veiklą puikiai įvertino vietos bendruomenė, apibūdindami  G. Kukanauską kaip iniciatyvų  ir aktyvų vadovą. Anksčiau jis yra dirbęs Žemaitijos nacionaliniame parke. Naujasis ANP direktorius yra Lietuvos Valstybinių parkų ir rezervatų asociacijos prezidentas, Visagino ir Zarasų žuvininkystės regiono vietos veiklos grupės tarybos pirmininkas.

Pasak naujo parko direkcijos vadovo, direkcija privalo tapti atviresne visuomenei, rasti bendrą viziją su savivaldybėmis ir siekti bendrų tikslų. Vadovas stengsis išsiaiškinti vietos bendruomenių poreikius ir į juos atsižvelgti. 

Pasak G. Kukanausko, tiek Aukštaitijos nacionalinio parko, tiek Labanoro regioninio parko teritorijoje yra daug nuostabių gamtos ir kultūros objektų. Turbūt dauguma pritars, kad šioms saugomoms teritorijoms reikia pokyčių, o kokie jie turėtų būti ir kokias problemas reikės spręsti skubiausiai, bandysime diskutuoti ir spręsti kartu.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here