Skip to content

Automobilių dužimo šeštadienis

MI informacija

Automobilių dužimo šeštadienis

Rugsėjo 19 d. Mielagėnų sen., Juodagalvių k., 26-erių jaunuolis, vairuodamas automobilį, jo nesuvaldė, nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio vairuotojas, kuris dėl raktikaulio lūžimo ir kūno sumušimų gydomas Švenčionių r. ligoninėje, Chirurgijos skyriuje, o kartu automobiliu važiavusiam 23-ejų keleiviui, gyv. Didžiasalyje, nustatytas nosies kaulų lūžimas ir kirstinė galvos žaizda. Po apžiūros keleivis paleistas į namus, jam nustatytas 1,33 prom. girtumas. Vairuotojui paimta kraujo alkoholio kiekiui nustatyti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Jaunuoliai važiavo namo, nusipirkę automobilį „Rover“. Virtimas buvo „smagus“, automobilis neremontuojamas, o jo radijo imtuvas po smūgio įstrigo šalia buvusio pastato stoge. Taigi, nei pinigų, nei mašinos…

Rugsėjo 19 d., apie 13.40 val., Ignalinoje, Vasario 16-osios ir Atgimimo g., sankryžoje G4S saugos tarnybai priklausantis automobilis, vairuojamas blaivaus 54-erių apsaugos darbuotojo, susidūrė, tiesiog taranavo su iš šalutinio kelio į sankryžą išvažiavusį grietosios medicinos pagalbos automobilį, vairuojamą 28-erių vairuotojo, kuris vyko į avariją Juodagalviuose su įjungtais švyturėliais bei garsine signalizacija. Po susidūrimo greitosios pagalbos automobilis virto bent keturis kartus, riedėjo apie 30 m. Juo važiavusi greitosios pagalbos medikų brigada iškelta per automobilio langą. Eismo įvykio metu nukentėjo vairuotojas ir kartu važiavusi 46-erių Ignalinos skubios medicinos pagalbos specialistė R. Jai nustatytas kaklo slankstelio išnirimas, o vairuotojui – šonkaulių lūžimas ir galvos trauma. Po apžiūros specialistė išvežta į Vilniaus greitosios pagalbos ligoninę, vairuotojas išleistas gydytis į namus. G4S vairuotojui nustatytas kairio kelio sumušimas ir pakaušio bei nosies nubrozdinimai, po apžiūros išleistas gydytis į namus. Vairuotojams paimta kraujo alkoholio kiekiui nustatyti. Abu automobiliai jau neremontuojami. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Rugsėjo 19 d. 51-erių moteris, gyv. Ceikinių sen., Kančiogine, pareiškė, kad jos 51-erių vyras, kilus žodiniam konfliktui, sukėlė jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Brakonieriai

Rugsėjo 20 d. Utenos RAAD Gyvosios gamtos apsaugos inspekcija iš Visagino m. policijos komisariato pareigūnams, patruliavusiems kelyje Visaginas–Dūkštas, pranešta, kad patikrinus vieną iš automobilių, jame buvo rasti tinklai su žuvimis. Visagino miesto gyventojai – V. M. ir aplinkosaugininkams gerai žinomas V. K. – iš pradžių teigė, kad žvejojo tik mėgėjų žvejybos įrankiais – spiningais, o tinklus užkabino netyčia ir juos ištraukė. Tai pareigūnų neįtikino ir pažeidėjai galų gale prisipažino, kad Rūžo ežere buvo pastatę tris tinklus. Juose rado 4 karšius, 2 lynus ir 4 kg ešerių. Pažeidėjams surašyti administracinės teisės pažeidimo protokolai, paimti neteisėtos žvejybos metu naudoti tinklai ir valtis. Pagal LR ATPK 87 str. 3 dalyje numatytas sankcijas, šiems piliečiams gresia baudos nuo 115 iki 289 eurų su pažeidimo padarymo įrankių ir priemonių konfiskavimu bei teks atlyginti gamtai padarytą žalą, kuri yra 432,82 euro.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje