Skip to content

Ritasi kontrabandos bangos

MI informacija

VSAT Ignalinos rinktinės Pūškų užkardos pareigūnai Stanionių k. prieigose, prie apleistos negyvenamos sodybos, patikrino automobilį „Renault Safrane“. Jį vairavo 28-erių Baltarusijos pilietis. Automobilio bagažinėje pasieniečiai rado 6 dėžės cigarečių, apvyniotų juoda polietileno plėvele. Iš viso baltarusis gabeno 3000 pakelių cigarečių „Fest“, „Fest7“ ir „Minsk Capital“ su baltarusiškomis banderolėmis.

VSAT pareigūnams aiškinantis kaimyninės šalies gyventojo buvimo Lietuvoje aplinkybes, kilo įtarimas, kad kontrabandininkas į Lietuvą atvyko ne vienas. Vietovę patikrinę pasieniečiai už maždaug 3 km, ties Bieniūnų kaimu, sulaikė 23-ejų Baltarusijos pilietį, įtariama, susijusį su nelegalių rūkalų gabenimu.

Vairuotojui dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo, pažeidžiant nustatytą tvarką, pradėta administracinės bylos teisena. Už tokį pažeidimą teismas gali skirti baudą nuo 2896 iki 5792 eurų ir konfiskuoti „Renault Safrane“. Baltarusijos piliečiai po apklausos paleisti. Cigaretės ir automobilis saugomi Pūškų užkardoje.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here