Skip to content

Pirmokas garsina Ignaliną

Ignalinietis Aidas Skudutis dar tik pirmokas, tačiau jis gali pasigirti tikrai rimtais pasiekimais. Kiek žinoma, šis linksmas ir judrus berniukas kol kas vienintelis Ignalinoje motokroso talentas.

Aidas pradėjo domėtis motociklais ir keturračiais nuo mažens. Pirmąjį keturratį vairavo būdamas vos trejų metų. Šešerių jau turėjo motociklą, su kuriuo pasitreniravęs, pradėjo dalyvauti varžybose. Tarptautinių motokroso varžybų „Lietuvos taurė 2015“  trečiame etape Aidas iškovojo trečią vietą. Šeštame etape užėmė pirmąją, o septintame – antrąją vietą. Bendrojoje varžybų rezultatų suvestinėje Aidas buvo antras. Už šį laimėjimą 2015 m. gruodį jam bus įteikta vardinė taurė.

2015 m. Aidas taip pat dalyvavo Latvijoje vykusiose mini motokroso varžybose ir laimėjo trečiąją vietą. Aidas dar yra sėkmingai dalyvavęs ir  kitose varžybose Panevėžyje, Rokiškyje, Kaune ir Estijoje. Berniuką labai palaiko šeima. Visi kartu važiuoja į varžybas, džiaugiasi laimėjimais ir, žinoma, jaudinasi dėl vis naujų ekstremalių išbandymų. Šis sportas ne tik pavojingas, bet ir gana brangus. Tačiau didelis Aido noras, veržimasis ir degančios akys tėvams yra svarbesni dalykai už pinigus.  Kaip sakė mama Kristina, ir vyresnioji sesė Adrija (13 m.) pradėjo važinėti motociklu, rengiasi dalyvauti varžybose. Taigi reikėtų laukti naujų pergalių, o Aidui ir jo sesutei linkėti sėkmės ir ryžto.

Kristinos Skudutienės nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje