Skip to content

Druskininkuose – vėl aukštumoje

MI informacija

Puikus savaitgalis prabėgo Druskininkuose, kur vyko Tarptautinis badmintono turnyras, rengiamas vilniečių (Capital Badminton Club). Jame dalyvavo ir Ignalinos badmintono klubo nariai Fernandas Juchnevičius ir Sandra Damaškaitė. Tiesa, Sandra jau treniruojasi sostinėje tame pačiame klube, kuris ir organizavo šį turnyrą.

Jame dalyvavo septynių šalių atstovai, kurie žaidė dvejose meistriškumo grupėse – A ir B. Fernandas ir Sandra kovėsi B grupėje, kurioje tam tikrose kategorijose žaidė net ir A lygio žaidėjų. Patys save stebinome savo pergalėmis. Moterų dvejetuose Sandra su Aurelija Pakšyte (CBC) tarp 14 dvejetų iškovojo pirmąją vietą. Fernandas vyrų vienetuose tarp 36 dalyvių užėmė antrąją vietą, nusileisdamas tik Izraelio atstovui Eitan Hall.

Po šitų kategorijų perėjome prie paskutinės – mišrių dvejetų. Tuomet stebuklai ir prasidėjo. Kaudamiesi iki galo, mūsų klubo atstovai nukeliavo iki pat finalo ir tik jame po trijų setų kovos (21:16, 16:21, 16:21) nusileido Nidui Kijauskui ir A grupės žaidėjai Rasai Šulnienei (JSO). Mišrių dvejetų buvo net 30. Galbūt šiek tiek pritrūko sėkmės, gal ramybės ir susikaupimo lemiamomis akimirkomis. Kaip sakoma – reikia ir pralaimėti, kad pergalės skonis ateityje būtų dar saldesnis!

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje