Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

MI informacija

Apiplėšimas

Spalio 21 d., apie 18.20 val., Ignalinoje, Geležinkelio g. šalia parduotuvės, sumuštas 36-erių vyriškis. Iš jo kelnių kišenės pagrobta piniginė su pinigais, asmens tapatybės kortelė ir pagrobta kuprinė, kurioje buvo nešiojamasis kompiuteris, šeši DVD kompaktiniai diskai. Nuostolis – 2016 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vagystės

Spalio 19 d. 58-erių vyras, gyv. Linkmenų sen., pranešė, kad spalio 18 d., apie 22 val., parinkus raktą nuo jo gyvenamo namo durų spynos, buvo įsibrauta į vidų ir pagrobta 200 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tą pačią dieną 22-ejų jaunuolis iš Vidiškių sen. pranešė, kad spalio 17 d., apie 8 val., iš nerakinto automobilio, stovėjusio Vidiškėse, Ignalinos g., pavogtas jam priklausantis mobiliojo ryšio telefonas. Žala – 648 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Chuliganas

Spalio 19 d., apie 20.05 val., pranešta, kad Dietkauščiznos k. neblaivus kaimynas sulaužė buto duris. Dėl šio įvykio į policijos komisariatą pristatytas neblaivus (1,81 prom.) 45-erių ugniagesys gelbėtojas. Pareiškimo policijai kaimynai nerašė,  asmuo dėl netinkamo elgesio tik oficialiai įspėtas.

Smurtas   

Spalio 21 d., apie 16.10 val., Ignalinoje, Ateities g., prie 62-ejų vyriškio priėjo du iš matymo pažįstami jaunuoliai, paprašė degtukų ir trenkė du kartus vyrui į veidą. Įtariamasis 22-ejų jaunuolis sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Mirtis

Spalio 20 d. savo namuose Girminių k. rasta mirusi 60-metė moteris. Rajono PK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl jos mirties priežasties nustatymo.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje