Skip to content

Savivaldybės įmonėse – lauktos permainos

Lina RAGINYTĖ

Lietuvoje įprasta, kad pasikeitus valdžiai, keičiasi ir valstybinių įmonių vadovai. Nesijaudinkite, Ignalinoje neįvyko joks naktinis perversmas ir rajono valdžia toliau sėkmingai vykdo savo misiją, tačiau savivaldybės įmonėse lauktų pasikeitimų jau yra.

Paties prašymu iš užimamų pareigų buvo atleistas UAB „Ignalinos autobusų parkas“ vadovas Valentinas Meškėnas. Buvęs direktorius ilgą laiką bandė įrodyti, kad jis deda visas pastangas, kad kuo sėkmingiau dirbtų įmonė. Tačiau, riedėjimo nuokalnėn pagreitį įgijęs autobusų parkas slydo ta pačia kryptimi.

Džiugu, kad V. Meškėnas rado darbą pagal savo gebėjimus ir netaps našta mokesčių mokėtojams, „užimdamas vietą“ Darbo biržoje. Jis priimtas inžinieriaus pareigoms Ignalinos miesto seniūnijoje. Laikinai, kol bus gauta STT pažyma, kad pretendentas visom prasmėm skaidrus, UAB „Ignalinos autobusų parkasvadovaus ignalinietis Povilas Zabolevičius, ateinąs iš logistikos įmonės, kur dirbo vadybininku. Tik gavus (maždaug per mėnesį) teigiamą STT išvadą ir kandidatūrą patvirtinus įmonės valdybai, P. Zabolevičius taps tikruoju autobusų parko vadovu.

Dar vienas itin reikšmingas pasikeitimas – spalio 30 d. – paskutinioji Ignalinos krašto muziejaus direktorės Vidos Beržinienės darbo diena. Ji taip pat pasiprašė atleidžiama iš darbo šalių susitarimu. Šioms pareigoms užimti savivaldybė pagal tvarką organizuos konkursą, o kas laikinai užims šias pareigas – sprendžiama. Žinoma, tokias pareigas užimti neužteks pristatyti tik reikalaujamus dokumentus. Norint, kad muziejus būtų gyvas – juo reikia gyventi, o ne tik praleisti jame 8 val. per dieną, 5 dienas per savaitę.

Bet kokios permainos išjudina vakuumą – energijos ir protų sąstingį, kurio pagalba ir pasiekiama norimų bei būtinų rezultatų, tobulėjama. O kas gi paneigs, kad permainoms nepribrendo ir N. Daugėliškio seniūnija ar UAB „Ignalinos butų ūkis“? Nors nuomonių, žinoma, yra įvairių…

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here